logo maker

Kreator logo dostosowany do Twoich potrzeb

Chcesz założyć własną firmę? Wypróbuj nasz kreator logo i zaprojektuj swoje logo online. Nasz serwis projektowania logo jest szybki i łatwy w użyciu. Wypróbuj nasz kreator logo już dziś i stwórz swoje logo w ciągu zaledwie kilku minut.
Stwórz logo za pomocą naszego kreatora logo teraz
Wybierz swoją branżę z listy poniżej

referencje klientów & projekty generatora logo

BioAnka
« Rewelacyjny system do projektowania logotypów! »
FUNGIastic
« Fajne narzędzia do projektowania logo online! »
Laparwaaah
« Super fajny kreator logo ! Próbowałem kilku takich stron i naprawdę podobają mi się ikony na tej, uważam, że są bardziej kreatywne i dostosowane do mojego biznesu »
I&C
« I Liked ta strona soooooo dużo, nowy silnik projektowania logo jest tak innowacyjny »
Kurd
« Doskonała strona do projektowania logo online dla osób, które szukają czegoś prostego i kreatywnego, dziękuję za świetny serwis! »
Farhad M
Right fitnec
« Naprawdę świetne ikony logo. Doskonałe narzędzia do projektowania online. byłem w stanie zrobić moje logo biznesowe w ciągu kilku minut. Zdecydowanie polecam tę stronę »
Zacznij projektować swoje logo
Stwórz swoje logo w pięć minut
Tworzenie logo jeszcze nigdy nie było tak proste. Korzystając z naszego kreatora logo, stwórz sobie logo w 3 łatwych i szybkich krokach.

Nasz kreator logo przeszedł niedawno poważne aktualizacje, które obejmują nowe narzędzia do projektowania online, szeroki zakres jakości logo icônes i więcej opcji. Uzyskaj więcej korzyści z pobrania plików graficznych HD!

Te opcje obejmują pakiet sieci społecznościowych ze wszystkim, czego potrzebujesz do marki swoich profili Facebook, Twitter, Instagram ..., nieograniczone modyfikacje, które umożliwiają tworzenie różnych formatów logo, które są potrzebne do brandingu bez dodatkowych kosztów. Opcja czarno-biała dla elementów specifique jak druk 3D, pieczątki firmowe i wiele innych.

Wypróbuj nasz kreator logo online i zaprojektuj swoje logo w mniej niż 5 minut.
1. Wpisz dane swojej firmy
.
Najpierw wprowadź nazwę swojej firmy i slogan. Wybierz swoją branżę i pozwól twórcy logo zrobić resztę.

2. wybierz szablon logo
.
Kolejnym krokiem jest wybór szablonu logo. Dzięki algorytmom producenta logo będziesz mógł wybierać spośród setek wysokiej jakości logotypów wykonanych dla Ciebie.

. 3. Podejrzyj i pobierz swoje logo
.
Po zakończeniu dostosowywania logo z logo maker, będziesz mógł zobaczyć podgląd i jeśli jesteś z niego zadowolony, pobierz pliki HD.
logo maker tool
Dodatkowe opcje:
Formaty wektorowe:
Uzyskaj wektorowe formaty plików (SVG, PDF) swojego logo, pliki te są edytowalne za pomocą programów takich jak Adobe Illustrator i Photoshop. Te pliki o wysokiej rozdzielczości są zalecane do celów marketingowych & drukarskich.
Formaty sieci społecznościowych:
Idealne formaty plików Twojego logo dla stron Twojego profilu na portalach społecznościowych. Ta opcja jest pratyczna, ponieważ nie będziesz musiał samodzielnie zmieniać rozmiaru swojego logo do wymaganych rozmiarów dla stron portali społecznościowych.
Nieograniczone modyfikacje:
Dokonuj dowolnych zmian w swoim logo: układu, kolorów, czcionek i symboli. Ta opcja jest bardzo przydatna, ponieważ być może będziesz musiał dokonać zmian w swoim logo w dół linii dla celów marketingowych & druku.
Black & White Formats:
Czarne & białe formaty plików Twojego logo w formatach z przezroczystym i kolorowym tłem. Czarne & białe formaty są przydatne, ponieważ możesz mieć je do wykorzystania w marketingu & advertising. 
Opcja ekskluzywna:
Ta opcja daje Ci wyłączne prawa do Twojego logo! Otrzymasz podpisaną umowę o prawach autorskich, Twoje logo zostanie również trwale usunięte z naszej strony. (Rejestracja nie jest wliczona w cenę).
Spersonalizowana obsługa klienta
Czarne & białe formaty plików Twojego logo w formatach z przezroczystym i kolorowym tłem. Czarne & białe formaty są przydatne, ponieważ możesz mieć je do wykorzystania w marketingu & advertising. 
Wypróbuj nasz kreator logo teraz
x