logo maker

Kreator logo dostosowany do Twoich potrzeb

Chcesz założyć własną firmę? Wypróbuj nasz kreator logo i zaprojektuj swoje logo online. Nasz serwis projektowania logo jest szybki i łatwy w użyciu. Wypróbuj nasz kreator logo już dziś i stwórz swoje logo w ciągu zaledwie kilku minut.
Stwórz logo za pomocą naszego kreatora logo teraz
Wybierz swoją branżę z listy poniżej

referencje klientów & projekty generatora logo

Guerrera Writer
« Jaki jest świetny sposób na zaprojektowanie logo samodzielnie. Te usługi online nie tylko ofeer wysokiej jakości narzędzi online, Ikony są również bardzo designerski i kreatywny. »
Techylean
« Bardzo intuicyjny, bardzo kreatywny system projektowania logo. rozglądałem się przez jakiś czas i muszę powiedzieć, że ta strona jest ponad resztą! »
Island
« Fajne, łatwe narzędzia do projektowania logo online! Udało mi się znaleźć ładną ikonę logo biznesowego w ciągu kilku minut. Dzięki zespołowi za pomoc i świetną obsługę. »
Precious gards
« Ogromne podziękowania dla całego zespołu za ten serwis projektowania logo. To jest właśnie to, czego szukałem. będę na pewno mówić o tej stronie projektowania logo wokół mnie :) »
jazebeye_aramesh
« To było proste i zaoferował mi dużą różnorodność projektów logo. To było łatwe do manipulowania i wymyślić coś przyjemnego. i tylko spędził jak 10 minut projektowania mojego logo, system pomaga ci po drodze, »
Super Formulations Pvt. Ltd.
« Wybór ikonek na tym logo makerze jest naprawdę duży! Co mi się podobało w tej stronie to to, że nie było żadnej straty czasu, tylko projektowanie logo »
Zacznij projektować swoje logo
Stwórz swoje logo w pięć minut
Tworzenie logo jeszcze nigdy nie było tak proste. Korzystając z naszego kreatora logo, stwórz sobie logo w 3 łatwych i szybkich krokach.

Nasz kreator logo przeszedł niedawno poważne aktualizacje, które obejmują nowe narzędzia do projektowania online, szeroki zakres jakości logo icônes i więcej opcji. Uzyskaj więcej korzyści z pobrania plików graficznych HD!

Te opcje obejmują pakiet sieci społecznościowych ze wszystkim, czego potrzebujesz do marki swoich profili Facebook, Twitter, Instagram ..., nieograniczone modyfikacje, które umożliwiają tworzenie różnych formatów logo, które są potrzebne do brandingu bez dodatkowych kosztów. Opcja czarno-biała dla elementów specifique jak druk 3D, pieczątki firmowe i wiele innych.

Wypróbuj nasz kreator logo online i zaprojektuj swoje logo w mniej niż 5 minut.
1. Wpisz dane swojej firmy
.
Najpierw wprowadź nazwę swojej firmy i slogan. Wybierz swoją branżę i pozwól twórcy logo zrobić resztę.

2. wybierz szablon logo
.
Kolejnym krokiem jest wybór szablonu logo. Dzięki algorytmom producenta logo będziesz mógł wybierać spośród setek wysokiej jakości logotypów wykonanych dla Ciebie.

. 3. Podejrzyj i pobierz swoje logo
.
Po zakończeniu dostosowywania logo z logo maker, będziesz mógł zobaczyć podgląd i jeśli jesteś z niego zadowolony, pobierz pliki HD.
logo maker tool
Dodatkowe opcje:
Formaty wektorowe:
Uzyskaj wektorowe formaty plików (SVG, PDF) swojego logo, pliki te są edytowalne za pomocą programów takich jak Adobe Illustrator i Photoshop. Te pliki o wysokiej rozdzielczości są zalecane do celów marketingowych & drukarskich.
Formaty sieci społecznościowych:
Idealne formaty plików Twojego logo dla stron Twojego profilu na portalach społecznościowych. Ta opcja jest pratyczna, ponieważ nie będziesz musiał samodzielnie zmieniać rozmiaru swojego logo do wymaganych rozmiarów dla stron portali społecznościowych.
Nieograniczone modyfikacje:
Dokonuj dowolnych zmian w swoim logo: układu, kolorów, czcionek i symboli. Ta opcja jest bardzo przydatna, ponieważ być może będziesz musiał dokonać zmian w swoim logo w dół linii dla celów marketingowych & druku.
Black & White Formats:
Czarne & białe formaty plików Twojego logo w formatach z przezroczystym i kolorowym tłem. Czarne & białe formaty są przydatne, ponieważ możesz mieć je do wykorzystania w marketingu & advertising. 
Opcja ekskluzywna:
Ta opcja daje Ci wyłączne prawa do Twojego logo! Otrzymasz podpisaną umowę o prawach autorskich, Twoje logo zostanie również trwale usunięte z naszej strony. (Rejestracja nie jest wliczona w cenę).
Spersonalizowana obsługa klienta
Czarne & białe formaty plików Twojego logo w formatach z przezroczystym i kolorowym tłem. Czarne & białe formaty są przydatne, ponieważ możesz mieć je do wykorzystania w marketingu & advertising. 
Wypróbuj nasz kreator logo teraz
x