Potrzebujesz szybko zaprojektować logo?
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zaprojektuj logo online w zaledwie kilka minut
i pobierz swoje pliki graficzne w wysokiej rozdzielczości ze swojego konta użytkownika!
.
Tworzenie logo dla stowarzyszenia
Aby klienci Cię zapamiętali, niezbędne jest stworzenie logo dostosowanego do wizerunku Twojego stowarzyszenia.

Większość stowarzyszeń to struktury nieoparte na dochodach i mają ograniczone fundusze.

Korzystając z łatwych w użyciu narzędzi projektowych Logogenie, możesz stworzyć wspaniałe logo dla swojego stowarzyszenia za mniej niż 20$

Wybieraj spośród wielu wysokiej jakości ikon stowarzyszeniowych z naszej biblioteki ikon i stwórz logo, które idealnie do Ciebie pasuje.

Kartki biznesowe, papier firmowy, naklejki i inne mogą być zaprojektowane bezpośrednio online przy użyciu naszych prostych w użyciu narzędzi. Integrujemy Twoje logo bezpośrednio na produktach i dostarczamy je do Twoich drzwi, więc możesz zacząć promować wydarzenia swojego stowarzyszenia ! 

Przykłady logotypów asocjacyjnych:

Nurture
« Bardzo łatwa w obsłudze strona z doskonałymi narzędziami do projektowania logo, było mnóstwo ikon do wyboru, jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego! »
SHIELDEN
« Bardzo ciekawa strona do tworzenia logo. narzędzia są łatwe do opanowania i można zaprojektować logo w kilka minut. Loga przychodzą w wielu plikach, świetna sprawa »
Huang Y
FLYING BULL
« Świetna strona dla małych firm, które szukają prostych logotypów do swojego brandingu. Narzędzia zaskakująco proste w użyciu, praca twórcza! »
DOROSIN
« Wiele komplementów, dziękuję za doskonałą obsługę, na pewno podzielę się doświadczeniem. Cały proces projektowania logo był bardzo płynny i łatwy do zrozumienia. »
GURUNGDEEP
« Prosto i szybko! Gorąco polecam tę stronę, ma inspirujące ikony logo, świetne narzędzia online i nieskończone możliwości projektowania, dzięki za wspaniałe logo »
EtiMarket
« Strona projektowania logo naprawdę działa dobrze, nie miałem dużo budżetu na moje logo, więc to była świetna alternatywa dla mnie, dzięki całemu zespołowi »

Dlaczego warto zaprojektować logo z nami

Twój pakiet logo w kilka kliknięć
Zapomnij o wszystkich kłopotach związanych z pośrednictwem agencji internetowej... Wypróbuj nasze łatwe w użyciu narzędzia do projektowania online i stwórz logo firmy samodzielnie w mniej niż 5 minut!
Proste narzędzie dostosowane do Twoich potrzeb
Nasze narzędzia do projektowania logo online pozwalają Ci eksperymentować z różnymi ikonami, czcionkami i kolorami. Zaprojektuj swoje logo i pobierz je z konta.
Doświadczony & niezawodna obsługa klienta
Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji! Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie projektu logo i uzyskania porady od naszego przyjaznego personelu.