Potrzebujesz szybko zaprojektować logo?
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zaprojektuj logo online w zaledwie kilka minut
i pobierz swoje pliki graficzne w wysokiej rozdzielczości ze swojego konta użytkownika!
.
Tworzenie logo dla stowarzyszenia
Aby klienci Cię zapamiętali, niezbędne jest stworzenie logo dostosowanego do wizerunku Twojego stowarzyszenia.

Większość stowarzyszeń to struktury nieoparte na dochodach i mają ograniczone fundusze.

Korzystając z łatwych w użyciu narzędzi projektowych Logogenie, możesz stworzyć wspaniałe logo dla swojego stowarzyszenia za mniej niż 20$

Wybieraj spośród wielu wysokiej jakości ikon stowarzyszeniowych z naszej biblioteki ikon i stwórz logo, które idealnie do Ciebie pasuje.

Kartki biznesowe, papier firmowy, naklejki i inne mogą być zaprojektowane bezpośrednio online przy użyciu naszych prostych w użyciu narzędzi. Integrujemy Twoje logo bezpośrednio na produktach i dostarczamy je do Twoich drzwi, więc możesz zacząć promować wydarzenia swojego stowarzyszenia ! 

Przykłady logotypów asocjacyjnych:

The
« Awesome logo design system, i love fakt, że twoje kolory i teksty są już wszystkie dostosowane do Ciebie, to jest taki postęp w projektowaniu logo online »
Dolina IT
« doskonałe usługi logo, miałem problem z moim logo, zrobiłem błąd ortograficzny, zmodyfikowali dla mnie teksty naprawdę szybko! »
Zielony zakAtek
« Doskonała strona do tworzenia czystych, profesjonalnych logotypów online! »
Whale Masters
« Świetna usługa! Nasza grupa społeczna jest szczęśliwa, że ma dobrej jakości Logo do wykorzystania na naszych ulotkach i mediach społecznościowych. Dziękujemy! »
Nurture
« Bardzo łatwa w obsłudze strona z doskonałymi narzędziami do projektowania logo, było mnóstwo ikon do wyboru, jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego! »
MAA GAYATRI MEDICAL STORES
« Świetna strona poświęcona projektowaniu online. Nie dość, że narzędzia są naprawdę łatwe w użyciu, to jeszcze bardzo kreatywne. Dzięki za świetny serwis do projektowania logo! »

Dlaczego warto zaprojektować logo z nami

Twój pakiet logo w kilka kliknięć
Zapomnij o wszystkich kłopotach związanych z pośrednictwem agencji internetowej... Wypróbuj nasze łatwe w użyciu narzędzia do projektowania online i stwórz logo firmy samodzielnie w mniej niż 5 minut!
Proste narzędzie dostosowane do Twoich potrzeb
Nasze narzędzia do projektowania logo online pozwalają Ci eksperymentować z różnymi ikonami, czcionkami i kolorami. Zaprojektuj swoje logo i pobierz je z konta.
Doświadczony & niezawodna obsługa klienta
Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji! Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie projektu logo i uzyskania porady od naszego przyjaznego personelu.
x