Zacznij projektować swoje logo

5 różnych sposobów na zaprojektowanie logo i dlaczego warto skorzystać z kreatora logo

Opublikowano: 14/09/2020

Different-ways-to-design-a-logo


Jesteś tu, ponieważ rozumiesz znaczenie projektowania logo. Jako jeden z, jeśli nie najważniejszy element wprowadzania marki, Twoje logo jest twarzą firmy, przykuwa uwagę klientów - obecnych i przyszłych, odróżnia się od konkurencji i komunikuje cele Twojej firmy’

Projektowanie logo dla Twojej firmy to profesjonalne przedsięwzięcie, które nie powinno być traktowane lekko. Istnieje tak wiele dróg do podjęcia, gdy idzie do przodu, od korzystania z naszego zaufanego kreatora logo do zatrudnianie wolnego projektanta, do organizowania konkursu projektowego. We’are here to clear confusion around these choices and the seemingly daunting process. Tylko podpowiedź, proces nie’musi być zniechęcający w ogóle. 

Twoja decyzja będzie oparta na celach, budżecie i harmonogramie otaczającym Twoją firmę i jej logo. To’s ważne, aby ostatecznie wziąć je pod uwagę na początku przed wyborem drogi do podjęcia. Dodatkowo, możesz znaleźć inspirację do zaprojektowania logo w kilku swoich ulubionych firmach lub rozpoznawalnych na całym świecie markach. My’ve nawet wymienione kilka tutaj w naszym artykule Brands of the World. Skoncentruj się na stylu, którego szukasz, w tym na podstawowych elementach projektu, palecie kolorów, wykorzystaniu negatywnej przestrzeni i emocji, a także na tym, jak zachować prostotę, ale jednocześnie wyrazistość. Weź pod uwagę swoją publiczność i konkurencję - już samo to pomoże Ci określić wygląd, do którego zmierzasz. 

Teraz, musisz tylko dowiedzieć się, który proces projektowania najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. My’pójdziemy do przodu opisując różne opcje w procesie projektowania logo. 

 

Dlaczego warto wybrać twórcę logo?

 

Different-ways-to-design-a-logo


Twórcy logo są uproszczonym, szybkim i jakościowym wyborem dla projektowania logo z wielu powodów, które przedstawiamy poniżej.

 

Różnorodność

 
Narzędzia do tworzenia logo występują w różnych kategoriach i kombinacjach w zależności od branży, pokazując zrozumienie trendów projektowych, które pasują do konkretnych zawodów. To sprawia, że proces łatwiejsze dla użytkownika do hone w szablonach najbardziej stosowane do nich. Te gotowe szablony oferują pomysły i inspiracje jako wstęp do procesu. Jest to świetny sposób, aby uzyskać przepływ pomysłów i ostatecznie rozstrzygnąć duże decyzje dotyczące brandingu firmy.

 

Przyjazny dla użytkownika

>


Proces korzystania z logo makera jest zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla większości ludzi, którzy nie są tak zaznajomieni z aplikacjami projektowymi, jak Adobe CS. Narzędzia te mają być bezproblemowe, łatwe w użyciu i wymagają znacznie mniej czasu niż proces ten trwałby w zatrudnieniu agencji lub projektanta. Krok po kroku wskazówki i dostępna pomoc jest łatwe do osiągnięcia podczas korzystania z logo maker, aby zapewnić, że są coraz dokładnie to, czego potrzebujesz z usługi. 

 

Płynny proces

>


Kreatorzy logo pozwalają na elastyczność procesu projektowania, w którym użytkownicy mogą podrasować, dostosować i dopasować wybrany szablon logo do konkretnych potrzeb. Proces projektowania nie jest ograniczony czasowo, ponieważ użytkownik pracuje samodzielnie i według własnego harmonogramu. Jak tylko ostateczne decyzje zostaną podjęte z Twojej strony, najbardziej zaktualizowane logo jest dostępne dla Ciebie natychmiast bez żadnych spotkań, e-maili, rozmów telefonicznych lub perspektywy zewnętrznej. 

 

Kontrola


Użytkownicy mają pełną kontrolę nad procesem projektowania logo, mimo że nie wymaga on umiejętności wyszkolonego projektanta. Jesteś w stanie stworzyć logo dokładnie takie, jakie chcesz i możesz je zmieniać, aż będziesz zadowolony z efektu końcowego. Określasz wszystkie aspekty od początku procesu do końca, z pomocą, jeśli jest potrzebna po drodze.

 

Wygoda

>


Możliwość posiadania wszystkich informacji na temat projektu logo, oraz innych produktów wybranych dla Twojej firmy zapisanych na Twoim koncie to ogromna wygoda. Wielu producentów logo oferuje inne usługi, takie jak produkty piśmiennicze, wizytówki, profesjonalne papiery firmowe, koszulki i tak wiele więcej. 

 

Logogenie ma 3000 szablonów projektów logo do wyboru, z dwudziestu kategorii, z około 70 czcionkami i logotypami opartymi na kształtach, tekstach lub ikonach. Możliwe jest dokonanie wielu modyfikacji, ponieważ nie ma limitu. Wszelkie wprowadzone zmiany są zapisywane na koncie użytkownika, są natychmiastowe i możliwe do pobrania od razu. Starterowe pakiety logo są dostępne już za 24,90 € z dodatkami takimi jak modyfikacje logo i różne formaty plików dla różnych zastosowań od siedmiu do piętnastu euro. Wyłączność jest opcją do nabycia za 144 € i jest zalecana dla firm, aby zapewnić, że ich logo jest wyraźnie ich. Mamy przewodnik krok po kroku, aby użyć logo maker tutaj. 

 

Ciągle czujesz się ograniczony do projektów dostępnych za pośrednictwem twórców logo lub po prostu ciekawy innych sposobów poruszania się po procesie? Let’s go przez więcej opcji. 

 

Inne alternatywy projektowania logo

 

Zatrudnienie freelancera

Different-ways-to-design-a-logo

 

Zatrudnianie freelance projektant oznacza naprawdę inwestowanie w tle edukacyjnym i doświadczenie zawodowe projektanta, gdzie nawigować chaos fal projektowania logo dla Ciebie przez ich przeszkolonych oczu. Proces komunikacji między Tobą a wspomnianym projektantem powinien być otwarty, szczery i celowy. 


Chociaż oznacza to, że you’ll mieć możliwość wyjścia z projektem na miarę, oznacza to również, że wydatki biegną nieco głębiej. Praca z projektantem w celu znalezienia odpowiedniego logo dla Twojej firmy może oznaczać pracę przez korekty - to’jest czasochłonny proces, który wymaga znacznego tam i z powrotem. Często freelancerzy zawierają dwie do trzech poprawek w swojej opłacie za projekt i informują o swoich godzinach pracy, kiedy są dostępni.

Proces sam w sobie może wynosić od kilkuset do tysięcy dolarów, więc jest to absolutnie ważne, aby zatrudnić prawo do projektu. My’pisaliśmy o tym dokładnym procesie tutaj, wyjaśniając znaczenie jasnej komunikacji w briefie projektowym i poza nim, podczas gdy pracujemy bezpośrednio z projektantami. 

 

Zatrudnienie agencji projektowej do zaprojektowania Twojego logo

 

Different-ways-to-design-a-logo

 

Jeśli to’s w ramach budżetu, zatrudnianie w pełni obsadzone zespół projektowy do pracy na projekt logo, dodatkowe branding i prowadzenie badań rynku oznacza cały proces może być podjęte z rąk i umieścić bezpośrednio w ręce zespołu profesjonalistów. 

Despite the “freedom” found in focusing on other aspects of your business rather than your logo design, it is important to note that agencies have working hours where they are available to you. Powinien coś wymyślić w procesie projektowania, może być mało lub nie elastyczne w kiedy jesteś w stanie komunikować ważne rzeczy o swoim projekcie logo. 

Co więcej, jest to najdroższa opcja, z projektem często zaczynającym się od 10 000 $. Jeśli you’ve got the budget and prefer to have others dream up your company’s branding, this could be your ideal choice. Niestety, wiemy, że firmy dopiero rozpoczynające działalność często nie mają budżetu na zatrudnienie agencji.

 

Prowadzenie konkursu na projekt logo

 

Different-ways-to-design-a-logo

 

Projektanci z całego świata mogą potencjalnie przedstawić Ci wiele pomysłów na Twoje przyszłe logo. Ustawiasz konkurs, dostarczasz informacje zwrotne i wybierasz zwycięzcę z serii finalistów. Pakiety konkursów projektowych wahają się od 299$ do 1,299$. 99Designs i 48 Hours Logo to platformy, które oferują możliwość konkursów projektowych. Obie są preferowane dla określonych projektów, przy czym 48 Hours Logo jest idealne dla projektów pojedynczych logo. 99Designs działa dobrze dla większych projektów, takich jak materiały drukowane, broszury, branding aplikacji mobilnych, makiety stron internetowych i branding mediów społecznościowych.

Choć jest to dość ekscytująca opcja i pozwala na połączenie się z wieloma projektantami na całym świecie z różnych środowisk, to jednak wymaga znacznej energii, aby skonfigurować i zarządzać konkursem na projekt logo. 

 

Używanie aplikacji do projektowania logo do projektowania logo

 

Different-ways-to-design-a-logo

 

Jeśli’masz doświadczenie i wiedzę lub ogólne zainteresowanie nauką aplikacji do projektowania, takich jak Adobe CS, to może być preferowana droga. Reddit’rs dają go, próbując wylądować ustaloną ilość czasu zajmuje nauczyć się InDesign, ale szczerze mówiąc, oboje wiemy, że wszystko zależy od tak wielu innych rzeczy poza swoją krzywą uczenia się. Dla firm, które wymagają umiejętności wokół korzystania z tych aplikacji projektowych, to może mieć sens dla czasu i inwestycji finansowych w celu innych aspektów swojej firmy, aby przejść do przodu. Dodatkowo, to’s ważne, aby zwrócić uwagę na koszt Adobe Creative Cloud, z roczną opłatą 599,88 dolarów lub miesięczną opłatą 52,99 dolarów. 

 

Teraz jest czas, aby zaprojektować swoje najlepsze logo

Different-ways-to-design-a-logo

 

Teraz masz ogólne zrozumienie tego, jak’jesteś w stanie stworzyć projekt logo dla swojej firmy. Podczas gdy ceny i czas są ogromne czynniki, to’jest absolutnie ważne dla Ciebie, aby znaleźć idealne dopasowanie do swoich potrzeb. Ten proces jest naprawdę znaczący, jest’ogromny. Jest to’twarz Twojej firmy. Twoje logo jest absolutnie warte inwestycji. Ten proces projektowania jest pierwszym krokiem, który Twoja firma podejmie, aby wyróżnić się i zabłysnąć wśród konkurencji. 

Przedstawiliśmy sposoby, w jaki twórcy logo, a w szczególności Logogenie, mogą być korzystne dla Twojej firmy w procesie projektowania logo z powodu: jest to elastyczne, przyjazne dla użytkownika i pozwala na przejęcie pełnej kontroli nad najważniejszym aspektem tożsamości wizualnej Twojej firmy. Pozwól naszym profesjonalistom wykonać trudne zadania, aby proces projektowania był bezproblemowy.
 

Rozpocznij projektowanie logo

 

Sprawdź nasze inne artykuły

x