Zacznij projektować swoje logo

Fajne pomysły na projektowanie logo

Opublikowano: 13/02/2018
 

Niedawno natknęliśmy się na logo zaprojektowane przez klienta, które naprawdę zawróciło w głowie. Co jakiś czas ktoś przesuwa granice i tworzy coś nieszablonowego. To daje nam więcej wglądu w to, jakie są możliwości dostosowywania logo. W tym przykładzie, użytkownik chciał stworzyć logo z dzielonymi literami dla inicjałów swojej firmy. Zamiast po prostu połączyć dwie litery razem, wziął rzeczy do innego kreatywnego poziomu. Let’s have a look at what he did.

Let’s decompose the logo and start from the beginning. Zaczął od pierwszej litery, litery V jak Valency z ikon w kształcie liter (ikony w kształcie liter można wybrać z menu branżowego « Litery A-Z »).

Używając prostych piktogramów z  menu Szczegóły/Piktogramy (patrz obrazek poniżej), był w stanie połączyć piktogram z « V », aby stworzyć « F » kształt dla drugiej litery nazwy firmy, który działa jako rozszerzenie z oryginalnej « v » ikony w kształcie.
 

Rozpocznij projektowanie logo


Zacznij projektować logo


Wykorzystując proste piktogramy z menu  szczegóły/piktogramy (patrz obrazek poniżej), był w stanie połączyć piktogram z « V » w kształcie litery i stworzyć « F », które rozciąga się od początkowej ikony.

Dodaj Kształt do swojego logo

Z odrobiną kombinacji i trochę craftsmenship, był w stanie zaprojektować niestandardowe dwie litery ikony w kształcie V & F. Małe manipulacje są wymagane, aby umieścić coś takiego razem. Będziesz musiał dodać piktogram, szczegół lub kształt z menu szczegółów. Następnie musisz przeskalować kształt za pomocą myszy i dostosować kolory za pomocą colorpickera (zadanie na dwie sekundy). Możesz wybrać dokładnie takie same kolory jak inital ikona klikając na zapisane kolory na dole colorpicker tak, że kolory pozostają cohérent.

logo z literami

Oto jak wygląda gotowy wynik (patrz obrazek poniżej).

Stwórz oryginalne logo z logogenie

 

Get creative with your logo, the things you can do are limiteless. Upewnij się, że przeglądasz sekcję szczegółów znajdującą się w menu głównym po lewej stronie. You’ll be able to experiment with pictograms, stylish separator lines and an endless range of shapes that you can use in a creative way. Nadszedł czas, abyś wziął do ręki myszkę i zaczął projektować swoje logo. Stwórz coś naprawdę wyjątkowego, co przypomina Ciebie. Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś, abyśmy doradzili Ci w sprawie Twojego logo, skontaktuj się z nami za pomocą tego maila : support@logogenie.net

 

Rozpocznij projektowanie logo
 

Sprawdź nasze inne artykuły

x