Zacznij projektować swoje logo

Projekt logo na zamówienie

Opublikowano: 20/10/2015

Projektowanie logo na zamówienie

Twoja firma ma markę i logo; ale czy Twój wizerunek naprawdę się wyróżnia? Czy wyróżniasz się na tle konkurencji?

Wiele firm zmaga się z budowaniem marki i wyróżnianiem się z tłumu i konkurencji. Dzieje się tak dlatego, że projektowanie logo wymaga profesjonalizmu w badaniu natury, historii, kultury, wartości, kolorów i jego symboli oraz zrozumienia środowiska konkurencyjnego.


Zrozumieć markę

>

Każda firma ma jakiś cel i zwycięski bilet. Zrozumienie marki i badanie innych podobnych marek i logo zapewni naszym projektantom zakres i spektrum tego, czego należy szukać i projektować.

Logo może być zaprojektowane tylko w tekstach lub ikonach i symbolach lub kombinacji obu. Celem jest zaprojektowanie zamierzonego wizerunku firmy.

Opinie klientów

Po zrozumieniu marki, nasi projektanci omawiają zainteresowanie klienta’na wszystkich polach, kolor, symbol, czcionka, efekt i pomysł. Odbywa się to również poprzez wysłanie ankiety do klienta.

Design

Ważne jest myślenie kreatywne, ponieważ każda marka składa się z dwóch elementów; znaku słownego i symbolu.

Na tym etapie nasi projektanci zaczynają szkicować i rysować swoje pomysły na papierze, aby mieć wolną rękę do rysowania i wymazywania, aby uzyskać najlepszy rezultat. Myślą o każdym aspekcie wizerunku.

Później tworzą projekty na różnych programach graficznych, takich jak illustrator i Photoshop.

Dotyk koloru, tonu, czcionki i innej perspektywy jest dodawany w tej fazie. Każdy kolor ma inne znaczenie, a czcionki odzwierciedlają koncepcję marki, dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiedni mecz i mieć zrównoważoną kombinację. Zaprojektowane przez nich logo jest uważane za pasujące na wszystkich tłach, działa na aplikacjach, ikonach i wydrukach.

Poznaj opinie

Po stworzeniu 3 do 4 wersji, każda z innym kolorem i wyglądem czcionki, otrzymują informację zwrotną od innych kolegów projektantów, ponieważ umysł pary jest zawsze bardziej skuteczny niż umysł jednego.

 

Czy szukasz promocji wizerunku swojej firmy i przyciągnięcia klientów’ uwagi? Konkurować ze swoją konkurencją? I bycia wyjątkowym?

Pozwól nam zaprojektować Twoje logo marki w Comelite IT Co., aby przeskoczyć Twoją publiczność, dać Ci rozpoznawalność marki i pozostawić wspaniałe wrażenie.

Autor: Mona Miles, Business & Marketing Manager w Comelite IT Co.

 

Zacznij projektować swoje logo już teraz

 

Sprawdź nasze inne artykuły

x