Zacznij projektować swoje logo

Inspirujące projekty logo w 2018 r.

Opublikowano: 21/03/2018

Co jakiś czas pojawia się’logo, które wyróżnia się i sprawia, że idziesz wow. W tym artykule postanowiliśmy pokazać Wam kilka takich logo, które naprawdę się wyróżniają. Pokażemy Ci, dlaczego i jak te logo są bardzo oryginalne i co sprawia, że projekt logo specjalne. Inspirujące loga, takie jak te, są świetne do uzyskania pomysłów własnych. Zobaczysz, że jest kilka powtarzających się sztuczek, które są używane, aby logo, że znacznie bardziej oryginalne i stylowe. Let’s get straight to it!

 

Zacznij projektować swoje logo

 

Przykład 1
 

Przykład oryginalnego logo


Jak pewnie zauważyliście, litera A w słowie « bags » została sprytnie zastąpiona bagażem w kształcie litery « A ». Logo jest bardzo proste i skuteczne. Nic więcej nie zostało dodane do logo, czcionka jest bardzo liniowa i pogrubiona dla czytelności.

 

Przykład 2


Przykład profesjonalnego logo

Po raz kolejny ten projektant dobrze wykorzystał ikonę do połączenia liternictwa i symbolicznych elementów graficznych. Kompozycja tych dwóch elementów jest bardzo skuteczna. Nadaje liternictwu atrakcyjną cechę graficzną, zamiast być po prostu zwykłą czcionką.Przykład 3
Przykład niestandardowego logo
Here’s another great trick to style up your logo design. W tym przykładzie część nazwy firmy została dodana wewnątrz samego kształtu graficznego. Czcionka nie została dobrana przypadkowo i nadaje butelce efekt etykiety wina. Na dodatek prawa strona ikony jest nachylona pod tym samym kątem co « W » z « wina », nadając kompozycji logo dziury więcej harmonii.

 

Przykład 4

Przykładowe logo zwierzęcia


Ten projekt ikony jest bardzo kreatywny i przebiegły ! Jeśli jeszcze nie’zauważyłeś do tej pory, masz ukryty kształt w środku bull’s head. Jeśli przyjrzysz się uważnie, to’zauważysz białą sylwetkę ryby w środku głowy. Kreatywność stojąca za projektem tej ikony sprawia, że ta kompozycja jest naprawdę wyjątkowa i oryginalna.


Przykład 5

Przykład logo drzewa

Minimalne loga z cienką linią i podstawowymi kształtami są obecnie trendy. W tym przykładzie styl czcionki i linie użyte w ikonie wyraźnie symbolizują gałęzie drzew. Gałęzie rosną wokół domu w geometrycznych kątach, co wzmacnia pojęcia budowy domu i architektury. Aby dodać do tego, ikona logo została ładnie zamknięta w okrągłym kształcie, który daje jej więcej harmonii i czyste wykończenie.

Przykład 6
Przykład logo czcionek
Jeśli chcesz się cwaniakować, to użycie cyfr w miejsce litery może być ciekawe. Szczególnie w tym przypadku, gdzie nazwa firmy to Twins. Litera « N » została zastąpiona liczbą « 2 », która została przechylona pod kątem 90 stopni, aby wyglądać jak litera « N ». Ta sztuczka działa doskonale i dodaje oryginalności do czcionki, która w przeciwnym razie byłaby dość prosta.


Przykład 7
Przykładowe Shapeslogo

W tym przykładzie kształt i liternictwo łączą się ze sobą. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, jest tam litera « S » sprytnie zamaskowana w środku dwóch wijących się strzałek. Łączenie liter i kształtów jest zawsze dobrym pomysłem i powinno być stosowane, gdy tylko jest to możliwe. Jeśli lubisz loga z głęboko osadzonymi literami, spójrz na Imagely'logo. They're the makers of the most popular wordpress gallery plugin. Their logo embeds the letter "I", so pay attention so you don't miss it.


Przykład 8

Przykład logo słonia

Używanie zwierząt i przedmiotów do symbolizowania rzeczy. W tym przykładzie projekt logo jest połączeniem grzebienia i słonia. Korzystanie ze zwierząt w projekcie jest świetne, ponieważ przynosi życie do logo i może być stosowany w versitile ways.


Przykład 9

Exemple of marketing logo

W tym przykładzie w ikonie e-maila zastosowano ukośne strzałki. Nie tylko ta ikona reprezentuje stronę e-mailingową logo, ale również symbolizuje aspekt akcji jednocześnie. Jest to świetny przykład kreatywności i prostoty.

 

Przykład 10

Przykładowe logo sklepu


Właśnie tutaj, kształt mostu został w pełni zintegrowany z logo. W przeciwieństwie do większości projektów logo, które przystani ikony powyżej tekstów, ten projektant ma przedłużony list « D » kończąc połączyć się z kształtem mostu, które strony na górze i dać logo więcej strukturalnej harmonii.


Wszystkie te 10 przykładów projektów logo pokazują nam moc w projektowaniu albo oryginalne kompozycje tekstowe, mieszanka ikon i tekstów, wymiana liter na numery, łączenie wielu kształtów za pomocą zwierząt i innych sztuczek, które mogą pomóc spruce up logo i dać mu więcej stylu i orgininality.

It's imperatywem jest, że twoje logo wyróżnia się z morza logo firmy tam. Najlepszym sposobem, aby to zrobić jest projektowanie logo siebie. Wprowadź swoje pomysły w swój własny projekt logo z Logogenie. Użyj naszych potężnych narzędzi do projektowania logo online, aby zaprojektować swoje własne logo.

Mamy tysiące kreatywnych i oryginalnych ikon, które możesz wykorzystać do stworzenia swojego logo. Zapewniamy pakiet logo all inclusive z profesjonalną jakością plików źródłowych graficznych, które można wykorzystać do brandingu. Logogenie zapewnia również pliki wektorowe, które można wykorzystać do edycji logo z na własnym komputerze. Mamy nadzieję, że ten artykuł Cię zainspirował, teraz to’czas na zaprojektowanie własnego logo.
 

Zacznij projektować swoje logo
 

Sprawdź nasze inne artykuły

x