Zacznij projektować swoje logo

Jak korzystać z zaawansowanych funkcji projektowania logo, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z naszego kreatora logo

Opublikowano: 07/10/2020

How to get the most out of your logo design

Zanim jeszcze zanurkujemy w temat bezproblemowego tworzenia skutecznych logo za pomocą internetowych twórców logo, my’chcielibyśmy zanurkować w większą ideę, aby wyjaśnić, dlaczego to wszystko jest istotne dla Ciebie. 
 

Dlaczego projektowanie logo i tak ma znaczenie?

 

Design jest wszędzie wokół nas, czy to’świadomie konsumowany czy podświadomie konsumowany. Od momentu, gdy się budzisz, aż do momentu, gdy idziesz spać, wszystkie aspekty wokół ciebie zostały starannie (lub może nie tak starannie) zaprojektowane, aby utrzymać cię zaangażowanym i pragnącym więcej. 


Bardzo konkretnie, wiemy, co’jesteś tutaj: projektowanie logo. Loga są tym, co łączy nas z dużymi i małymi firmami, i wszystkim pomiędzy. Logo to wszystko, co obejmuje identyfikację wizualną marki lub firmy: czcionka, wszelkie obrazy lub grafiki, kolory i frazy lub slogany. That’s putting it quite simple, but it’s important to keep these aspects in mind when imagining your own future or updated logo design. 
 

Dodatkowo, cechy tego, co sprawia, że dobre logo są powtarzane w kółko. Świetne loga są ponadczasowe, pięknie uproszczone, dzięki czemu zapadają w pamięć i często wyzwalają silne emocje. Te tendencje nie zmieniły się przez lata i nie wyobrażamy sobie, aby kiedykolwiek miały się zmienić. Nawet więcej, poprzez wdrożenie tych skutecznych cech, projektowanie logo jest najskuteczniejsze w komunikowaniu tego, o co chodzi Twojej firmie.

Ciekawe inne sposoby projektowania logo? My’podsumowaliśmy najbardziej popularne sposoby w naszym artykule: 5 różnych sposobów na zaprojektowanie logo i dlaczego powinieneś użyć logo makera. W końcu, wierzymy, że twórcy logo pomagają w tworzeniu skutecznego brandingu zarówno dla początkujących, jak i uznanych firm. 

 

“Twórcy logo są elastyczni, przyjaźni dla użytkownika i pozwalają na przejęcie pełnej kontroli nad najważniejszym aspektem tożsamości wizualnej dla Twojej firmy.”

 

Logogenie daje Ci możliwość stworzenia Twojego idealnego projektu logo

 

Nasi twórcy zdają sobie sprawę jak onieśmielający może być proces projektowania. My’ve próbował i przetestował nasz serwis, aby upewnić się, że użytkownicy, którzy są nawet pierwszy raz projektanci mogą wykorzystać nasz kreator logo z łatwością. To było i jest również ważne dla oryginalności istnieć w świecie logo maker, dlatego Logogenie pozwala na tony pokój do modyfikacji istniejących szablonów logo. Porównaliśmy i skontrastowaliśmy naszego twórcę z innymi w naszym artykule: Szukasz najlepszego logopedy? Zobacz jak 9 popularnych logopedów się trzyma, jednocześnie wyjaśniając różnice pomiędzy innymi opcjami projektowymi w naszym artykule zatytułowanym: Darmowe logopedy a płatne logopedy. Dla tych, którzy nawet szukają dostosować lub zaktualizować istniejące logo, my’opublikowaliśmy artykuł nurkowania w tym procesie.

Już po naszym głównym linku do rozpoczęcia ekscytującego procesu projektowania logo, najpierw zostaniesz poproszony o wpisanie jednego lub kilku słów kluczowych, aby utworzyć bardziej dopasowany i odpowiedni proces dla Twoich potrzeb. Let’s get started!

How to get the most out of your logo design

 

Jak korzystać z naszego kreatora logo 

 

Strona, lub interfejs, jest zorganizowany, aby pomóc Ci poruszać się po procesie płynnie. Po lewej stronie, znajdziesz ikony dla każdego kroku procesu, zaczynając od “Logo”. Po prawej stronie tej kolumny znajdują się bardziej szczegółowe opcje w ramach każdej wybranej ikony. Pod ikoną “Logos” znajdziesz rozwijane opcje wyboru konkretnej branży. Możesz wybrać jedną z szerszych “Najpopularniejsze” lub “Litery A-Z” opcji, lub wybrać jedną z 40+ dostępnych branż. Pasek wyszukiwania znajduje się na górze, na wypadek gdybyś wolał przeglądać lub filtrować w ten sposób. Jest to dość przydatne dla konkretnych pomysłów i dla firm wpadających w wiele tematów branżowych.

Dodatkowo, jest to miejsce, w którym wpisujesz nazwę firmy, opcjonalny tagline i decydujesz o pierwszych opcjach projektowych swojego logo: czcionce i rodzaju. Istnieje siedem opcji czcionek do wyboru, od mieszanych do eleganckich i futurystycznych do XXL. To pomoże zawęzić osobowość Twojej marki. 

 

Mieszany: Jest to standardowy, neutralny wybór, który nadaje się do prawie każdej firmy. Być może jest to dobre miejsce do rozpoczęcia, jeśli’jesteś niepewny naszych innych kategorii. 
 
XXL: Odnosi się to do szerokości liter, ale nie ich wysokości. Ten wybór sprawdza się w tworzeniu subtelnej, ale ważnej atmosfery. 
 
Rounded: To skromna, lekka typografia dla swobodnych i przyjaźnie nastawionych tożsamości marek.
 
Kreatywność: To kolekcja odręcznych, kursywnych i dziwacznych czcionek dla artystycznych i kapryśnych marek.
 
Elegant: To obejmuje fonty formalne, często szeryfowe, które zapewniają bardziej profesjonalną i poważną tożsamość marki.
 
Futurystyczne: To czcionki stylistyczne dla tych, którzy chcą podkreślić technologię, nowoczesność i przyszłość. 
 
Pogrubienie: To obejmuje, ale z pewnością nie jest ograniczone do dużych, blokowych czcionek skupionych na literach.

 

Po tym, jak’wybierzesz opcję z tych kategorii, ujawnione zostaną inne ikony ze skrajnie lewej kolumny. “Texts”, “Icons”, “Details”, “BG Color”, “Undo” i “Redo” są udostępnione, abyś mógł odkrywać i bawić się swoim potencjalnie nowym logo. To właśnie tam rozpocznie się większość twoich eksperymentów.

Większość funkcji istnieje dzięki łatwemu przeciąganiu i upuszczaniu, gdzie możesz użyć myszy lub kursora, aby przenieść każdy element dokładnie tam, gdzie chcesz. W przypadku przypadkowego wyboru lub usunięcia modyfikacji, ikony “Undo” i “Redo” są tuż obok, aby zabrać Cię tam, gdzie chcesz. Dodatkowo, istnieją dalsze opcje po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na projekcie.

Jak uzyskać najwięcej z projektu logo

 

Umieść z przodu / Umieść za:To pozwala na wybór i organizację elementów warstwowych, jak również określenie, które elementy są ważniejsze, aby być postrzegane niż inne.
 
Undo / Redo:To cofnięcie lub ponowne wykonanie poprzednich działań, w przypadku popełnienia błędu lub chcesz dokonać porównania między modyfikacjami.
  
Delete Shape: Usuwa poszczególne części elementów, a nie cały element.

Delete:To usuwa wszystkie elementy, ale możesz również użyć klawiatury’s “Delete” klawisz.
 
Zatrzaśnij na siatkę: To automatycznie zmienia położenie elementu, aby wyrównać go zgodnie z wewnętrzną siatką.

 

Ikona “Szczegóły” jest miejscem, w którym możesz dodać drugorzędną grafikę do swojego logo w celu dodatkowego dostosowania. To tutaj znajdziesz ikony, w tym gwiazdy, pioruny, symbole handlowe, linie szczegółów i inne sposoby organizacji elementów w Twoim logo. Mogą one również być zmieniane pod względem rozmiaru i położenia, tak jak w przypadku głównej ikony. Edycja obrazów detali działa tak samo jak innych elementów w kolumnie dostosowywania. Wszystkie one mają tę samą funkcjonalność i polecenia, które obejmują gradienty kolorów i warstwowanie. Możesz dodać tyle szczegółowych grafik, ile chcesz, ale pamiętaj, aby nie przesadzić z projektowaniem. Prostota wygrywa. 

Ikona “BG Color” jest miejscem, gdzie możesz określić kolor tła, w przeciwnym razie będziesz pracować z naszym domyślnym off-white. Kolor jest główną decyzją projektową, z każdym zawierającym ich własną kulturę, emocjonalny kontekst i sposoby przyciągania przyszłych odbiorców. 
 
Here’s szybki podział na emocjonalne konotacje każdego koloru, zgodnie z nowoczesną teorią kolorów. Możesz zastosować je do wszystkich kolorów w swoim logo — twoja ikona, twój tekst, twoje szczegóły — nie tylko kolor tła.

Po zakończeniu edycji i jesteś w pełni zadowolony ze swojego projektu logo, możesz kliknąć “Podgląd mojego logo” w prawym górnym rogu. Opcja “Back” znajduje się w lewym górnym rogu, jeśli chcesz coś zmodyfikować w ostatnich krokach procesu. 

It’s ważne jest, aby zachować kilka rzeczy w pamięci podczas przechodzenia przez ten proces. Jak zabawa może być, to’jest również dość łatwo dać się ponieść. My’ve opublikowane kilka artykułów na najlepsze praktyki projektowe, który zarysowuje rzeczy, aby uniknąć, Mamy również artykuł, który może dostarczyć Ci logo design inspiration trends z tego roku. 
 
Z “Preview my logo” strony, masz możliwość określenia, czy Twoje logo jest gotowe do pracy. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zarejestruj się, pobierz i wybierz pakiet, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy. Standardowy pakiet zaczyna się od 24,90$, który zawiera grafikę w wysokiej rozdzielczości Twojego projektu oraz obsługę klienta. Masz możliwość włączenia dodatków do dodatkowych atutów istotnych dla jak wyobrażasz sobie swoją firmę będzie korzystać z logo.

Logogenie logo maker


 
Formaty wektorowe:Formaty plików, które są zmieniane bez utraty jakości. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli drukujesz swoje logo zarówno w dużych - takich jak plakaty, billboardy - jak i małych - takich jak ikony aplikacji - formatach.
 
Nieograniczone modyfikacje: Pozwala zaprojektować wiele różnych logo dla zróżnicowanych zastosowań.
 
Formaty sieci społecznościowych: To automatycznie przeformatowuje plik logo dla platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram i więcej. 
 
Formaty czarno-białe: Jest to niezbędne dla druku 3D, pieczątek firmowych i sitodruku.
 
Ekskluzywność: Dzięki tej opcji Twoje logo jest usuwane z naszej strony internetowej, więc żadna inna firma nie jest w stanie go wykorzystać. 

 

Masz pomysł na dodatkowe funkcje? Masz ogólne uwagi dotyczące procesu? We’are always interested in being ahead of the curve, improving our interface to be as user friendly as possible and providing the most up-to-date and exciting features within logo design in our logo maker. Czuj się swobodnie w kontakcie!  

Sprawdź nasze inne artykuły

x