Zacznij projektować swoje logo

Najlepsze kombinacje kolorów do projektowania logo

Opublikowano: 28/04/2020

Znalezienie właściwej kombinacji kolorów dla Twojego logo jest bardzo ważne. To ustawia nastrój dla Twojej marki i pomaga wyróżnić się od reszty konkurencji. Kiedy’zaczynasz firmę i zaczynasz myśleć o tym, jakie logo’będziesz projektować. It’s a good idea to study the design style out there and also the type of color combinations which similar companies are using. 

Wiele firm nie zrobić to poprawnie i przeoczyć proces analizy projektu przed skokiem prawo do aspektu projektowania. To może prowadzić do logo nie są dostosowane do branży, że jesteś w. To może prowadzić klientów do myślenia, że firma zajmuje się rodzajem usług, które szukają lub nawet gorzej, nie chce pracować z tobą w ogóle.

Kolor są bardzo istotne, gdy projektowanie logo i będzie trzymać się z tobą przez cały czas. W tym artykule będziemy’mieć spojrzenie na 12 różnych kombinacji kolorów, które działają i dla jakiej branży you should be using them. Let jump right into it !1. Żółty i niebieski

 

Color combo

Żółty jest bardzo « in your face » kolor typu, Ten kolor jest wielki, jeśli chcesz złapać somebodies uwagę. Niebieski jest wielki inbsp;komplementarny inbsp;kolor, który można użyć z żółtym, aby zrównoważyć jasność żółtego. Ta kombinacja kolorów idzie wielki dla firm budowlanych.

 

2. kombinacja kolorów niebieskich

 

Kombinacja kolorów

Tego typu zestawienie jest uniwersalnym dopasowaniem do każdej firmy. Sprawdza się ze wszystkim, jeśli nie masz na myśli żadnych konkretnych kolorów. Szczególnie dobrze sprawdza się w branży IT. Dodanie jasnoszarego w mieszance może również dodać nieco więcej stylu korporacyjnego do mieszanki
 


3. Pomarańcz i brąz

 

Color combo

To połączenie kolorów daje poczucie ciepła i komfortu. Pomarańczowy i brązowy kombinacja kolorów idzie wielki dla każdej żywności firmy, zwłaszcza w branży piekarniczej. Można użyć kombinacji kolorów na ikony oparte projekt logo lub nawet projekt stylu tekstu.

 


4. Brzoskwinia i fiolet

 

Color combo

To połączenie to must have dla każdej firmy, która zajmuje się wellness i kosmetykami. Jest’subtelne i przebijające a’t jednocześnie i wnosi ładny kobiecy klimat do Twojego logo. To bardzo pocieszające połączenie, które symbolizuje relaks.

 
 

5. Fioletowy brąz i cyjan

 

Color combo


Oto kolejna ładna kombinacja kolorów, która daje poczucie komfortu i czystości. Ta kombinacja kolorów działa również dobrze dla każdego wellness, pielęgnacji skóry typu biznesu. Można również użyć tego typu kombinacji kolorów dla odżywiania projektu logo.

 
 

6. głęboki fiolet i pomarańcz

 

Color combo

Inne ciekawe i zaskakujące zestawienie kolorów, które świetnie się sprawdza !  To zestawienie podobnie jak numer 1 naprawdę dobrze sprawdza się w przypadku firm budowlanych. Symbolizuje zaufanie i ducha ciężkiej pracy. Ta kombinacja jest ładna i punchy i jest pewien, aby przyciągnąć uwagę wszędzie, gdzie idzie.

 


7. Jasny i ciemny brąz

 

Color combo
 

Gdy patrzysz na takie zestawienie kolorów, możesz poczuć zapach palarni kawy za rogiem. To’bardzo pocieszające i ciepłe. Kiedy wchodzisz do kawiarni chcesz czuć się przytulnie i ta kombinacja jest do tego świetna. Nie tylko można użyć tego dla logo, ale także wokół sklepu fit out.

 


Trzy kombinacje kolorystyczneOk, teraz kiedy my’spojrzeliśmy na kilka kombinacji dwóch kolorów, spójrzmy na kombinacje trzech kolorów. Ogólnie rzecz biorąc, to’s zdecydowanie zaleca się zachować kombinacje kolorów do minimum, ale niektóre kolory naprawdę iść wielki z grup trzech.8. Granatowy, żółty, zielony

 

Color combo

Ten 3 kombinacja kolorów wziąć jeden fo poprzednich kombinacji i dodaje zielony w mieszaninie, która jest kolor uzupełniający. Trzy słowa cudów i dać ciepłe i zachęcające uczucie, gdy używany na logo.

 
 

9. Błękity i beże

 

Color combo

2 odcienie niebieskiego  i beżu zawsze dobrze się ze sobą komponują jak dwa groszki w garnku. Połączenie 3 kolorów jest bardzo łagodne i sprawdza się w większości branż. Jedną z nich jest branża marketingowa, w której sprawdza się szczególnie dobrze.

 
 

10. Pomarańczowy, niebieski i żółty

 

Color combo

Trzy kombinacje kolorów są zawsze koniecznością, jeśli chodzi o projektowanie logo żywności. kolory a punchy i oko chwytając. Te kombinacje działają szczególnie dobrze z pogrubionymi literami. Don’t hesitate to use one of the colors as a background color to make the other pop.

 
 

11. Fiolet, róż i kolor skóry

 

Color combo
 

Gdy patrzysz na to połączenie kolorów, myślisz stylizacja solon lub biznes pielęgnacji skóry jakiegoś rodzaju. Kombinacja kolorów jest miękka i kobieca. Sprawia, że chcesz się rozpieszczać i komfortowo dbać o swoje ciało.

 


12. Niebieski, beżowy i żółty

 

Color combo

Kolejne powszechnie stosowane połączenie kolorów w świecie doradztwa. Te trzy kolory są profesjonalne i uspokajające. Oznaczają biznes i zawsze dobrze komponują się z każdym typem firmy, która zajmuje się marketingiem lub doradztwem finansowym.
 


Czego więc dowiedzieliśmy się z tego artykułu ? We’ve looked at how important it is to find the right color combination for your logo. Kolory i logo jak you’ve propably zauważyć są kluczowym krokiem w projektowaniu idealnego logo. Zanim zaczniesz projektować swoje logo, I’d sugeruje, aby spojrzeć na to, jakie kolory używa Twoja konkurencja. It’s important that the color code is respects and that your colors are adapted to your industry. keep in mind that your logo colors have to blend in well with free presentation templates, stationary products, social media videos, apps and more... 

 

Twórca logo LogogenieTwoja kolej teraz do projektowania logo. Logogenie jest onlinelogo maker z łatwych w użyciu narzędzi online, które można spróbować zaprojektować własne logo online. We provide you with suitably colored logo templates which you can customize with our next level logo maker. Spróbuj teraz i zacznij swoją własną markę w ciągu zaledwie kilku minut.

 

Zacznij projektować swoje logo

 

Sprawdź nasze inne artykuły

x