Zacznij projektować swoje logo

Tworzenie marki na swoich stronach społecznościowych

Opublikowano: 15/03/2018
 
Jakiego formatu logo będę potrzebował dla moich profili społecznościowych?

Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem, małą/średnią firmą czy non-profit, Ty będziesz chciał stworzyć profile na portalach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube, itp....), aby pobudzić swoją firmę i rozpowszechnić informacje o swojej działalności. W tym artykule będziemy rozmawiać o wymaganiach społecznych sieci obrazu i jak sprawić, by twój profil wyglądał dobrze z logo branding.
.
Jeśli zamierzasz tworzyć profile w sieciach społecznościowych, to crucial, że jasno określasz, kim jesteś, wyświetlając swoje logo. Twoje logo musi być w odpowiednim rozmiarze i widoczne na każdej z Twoich stron społecznościowych. Branding jest bardzo ważny, ponieważ jest to pierwsza rzecz, którą ludzie zobaczą, gdy wejdą na Twoją stronę (na przykład na Facebooku). Jeśli twój format logo wydaje się dziwny, niewyraźny, zbyt mały, aby przeczytać lub nie wyróżnia się… Cóż ty’nie zmierzasz do dobrego początku.

Oto wszystkie szczegóły, które musisz wiedzieć o umieszczeniu logo profilu sieci społecznościowej i wymaganych formatach. Och i tylko po to, abyś wiedział, nasza usługa projektowania logo zapewnia formaty plików sieci społecznościowych premium dla wszystkich głównych witryn (FB, Twitter, LinkedIN, Instagram, itp…) kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji


Facebook 
.
. My’wszyscy słyszeliśmy o Facebooku ! Facebook jest jednorożcem sieci społecznościowych. Jest to największa sieć społeczna z ponad 2 miliardami użytkowników na całym świecie, mnóstwo potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Piękno Facebooka polega na tym, że większość ludzi nie wie, co tam robi. Oni po prostu... Z braku lepszego słowa… Przeglądają… Przeglądają, aby zobaczyć czy jest tam coś interesującego dla nich... This is why it is very important to have the proper tools to back your Facebook profile. Jeśli masz odpowiedni branding logo na stronie profilu, będziesz wydawał się bardziej profesjonalny i możesz przyciągnąć potencjalnych klientów, którzy mogliby być zainteresowani Twoim produktem. Oto podstawowe wymagania dotyczące obrazu (Schemat).

Szablon sieci społecznościowej Facebook
 
Jak widać jest całkiem sporo plików graficznych, które będą potrzebne, ale spokojnie, dostaniesz wszystkie te pliki w Logogenie'pakiecie logo sieci społecznej ! Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji Chcę porozmawiać z tobą o błędach, które należy unikać podczas brandingu swojej Facebook strony. Na poniższym schemacie widać, że Twoje zdjęcie profilowe (180x180px) jest również używane do zdjęcia, które znajduje się obok Twoich postów. Biorąc to pod uwagę, kluczowe jest, aby Twoje logo było wyświetlane w najbardziej optymalny i widoczny sposób na tym zdjęciu, ponieważ Facebook skraca je i wykorzystuje w innych sekcjach strony. Jeśli więc chcesz, aby Twoi klienci mogli rozpoznać Twoje logo, musi być ono wyraźne i widoczne. Bardzo ważne jest również Twoje zdjęcie okładki, możesz wykorzystać ponownie swoje logo lub użyć zdjęcia, które jest symboliczne dla Twojej działalności. Druga opcja jest powszechnie stosowana, ponieważ masz już swoje logo w obrazie profilowym (patrz schemat poniżej).

.
Hubspot social network advise

Więc unikaj błędów i używania zbyt małych i niedostosowanych do Facebooka logo. 


Twitter
.
Twitter jest drugim co do wielkości portalem społecznościowym z ponad 330 milionami miesięcznych użytkowników, way mniej niż Facebook, ale wciąż jest to bardzo szacowna liczba i często wykorzystywana przez firmy do docierania do klientów. Te same zasady obowiązują w przypadku twittera. Twój branding logo musi być dostosowany do platformy, aby klienci mogli Cię łatwo zauważyć. Oto wszystkie podstawowe wymagania dotyczące formatu dla Twittera (patrz schemat poniżej).


Twitter social network advise

Te same zasady dotyczą twittera, Twoje logo będzie używane w całej sieci społecznościowej z postami itp, więc upewnij się, że Twoje logo jest jasne, widoczne i dostosowane do wymagań rozmiaru Twittera. Once ponownie nie będziesz’musiał martwić się o rzecz przy zakupie pakietu społecznościowego off Logogenie. Bierzemy wszystkie bóle głowy z uzyskania wszystkiego dobrze. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej społecznej sieci pakiety.
 
 

Instagram 
.
. Niedawno wykupiony przez Facebooka w 2013 roku, Instagram jest jak Facebook’młodszy brat… Ale nieco inny. Z ponad 800 milionami użytkowników i licząc, Instagram rośnie w popularności każdego dnia i coraz więcej użytkowników Facebooka wydaje się być hopping off Facebook wagon i na Instagram jeden. Co’za różnica, powiecie? Instagram to przede wszystkim interakcja. Dzielenie się chwilami. Jest bardziej autentyczny i mniej commercially driven. To może być trochę ciężarem dla firm szukających reklamy, ale to powiedziawszy, wskaźniki zaangażowania są znacznie większe na Instagramie, co jest interesujące dla Twojej firmy. To dlatego Instagram jest jednym z «must have » stron profilu sieci społecznej, sieć po prostu rośnie i rośnie w popularności każdego dnia ! Heresome of the kluczowych wymagań dla brandingu logo dla Instagram (Zobacz diagram poniżej).
.
. Porady dotyczące sieci społecznościowej Instagram

 

YouTube 

.
Jeśli’zamierzasz założyć swoją firmę, możesz be needing a Konto Youtube. YouTube może nie wydawać się siecią społecznościową, ale zanurza się w milionach użytkowników każdy dzień. YouTube jest idealny do pokazywania filmów o produktach, tutoriali, buzzfeedów i wielu innych. YouTube to absolutny potwór z ponad 7 BILIONAMI filmów dostępnych na platform i więcej niż 30 milionów miesięcznych użytkowników. Dlatego należy otworzyć YouTube konto dla swojej firmy z odpowiednim brandingiem logo dla profilu. Filmy stają się najbardziej angażującymi elementami przyciągającymi przyszłych klientów, wystarczy spojrzeć na Facebooka, prawie wszystkie posty to teraz filmy. Dlaczego. Because ludzie są bardziej zaangażowani, gdy widzą, że coś się rusza. Filmy z YouTube mogą być również embedded w większości profili społecznościowych czyniąc je bardzo versatile i wirusowe. Oto wszystkie YouTube wymagania dotyczące obrazu dla Twojego profilu, który będziesz be needing, aby ustawić swój branding logo.

Youtube social network advise
 

 LinkedIn 
.
. LinkedIn jest już od jakiegoś czasu i jest profesjonalną siecią świetną do poznawania innych przedsiębiorców i nawiązywania kontaktów. LinkedIn w ma około 500 milionów użytkowników, które jest znacznie mniej niż Facebook, ale znaczne podjęte, że prawie wszystkie of its usersprofesjonaliści. Dzięki temu cieszy się on dużym zainteresowaniem osób zakładających własne firmy. Jest to jeden z największych kroków do pobudzenia swojej firmy i uświadomienia ludziom, że istnieje. LinkedIn jest jak przodek wszystkich sieci społecznościowych i zasługuje na szacunek. Podobnie jak Facebook, linkedIn ma dość duże wymagania dotyczące formatu obrazu. Ale jak wszystkie inne profile w sieciach społecznościowych głównymi elementami są Twój profil i zdjęcie okładkowe, które muszą być odpowiednio dostosowane, aby wyglądać profesjonalnie. Ponownie wszystkie formaty plików logo dostarczone w naszym pakiecie sieci społecznościowych są w 100% kompatybilne i doskonale dostosują się do Twojej strony profilowej. (You’ll znaleźć wszystkie wymagania w schemacie poniżej)
.
LinkedIn social network radzi

Więc tutaj są główne strony sieci społecznych, że naprawdę należy spojrzeć na tworzenie dla swojej firmy w celu uzyskania słowa tam o swojej działalności. Umieszczenie logo jest krytyczny, jeśli chodzi o branding swoich profili, więc ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkich aspektów graficznych, że my’mówił o.
.
Bez wątpienia masz kilka pomysłów na ulepszenie swoich profili w mediach społecznościowych. Jednak ich realizacja może wymagać nieco wysiłku. Mówiliśmy już o umieszczeniu logo i niezbędnych formatach. Teraz możesz zwrócić się do różnych gotowych do użycia szablony social media i wybrać coś zgodnie z wymaganiami. Wśród nich można znaleźć wysokiej jakości warianty dla wymienionych na górze platform. Wraz z tymi gotowymi rozwiązaniami można stworzyć przyciągające wzrok posty na Instagramie. Możliwe jest również wymyślenie imponujących projektów okładek dla Twittera, Facebooka i Youtube. Możesz dokonać wszystkich niezbędnych edycji i spersonalizować je tak, aby pasowały do Twojej wizji

Twój profil musi wyglądać seksownie i profesjonalnie i być całkowicie kompatybilny wszystko na raz. Jeśli potrzebujesz sprawdzić nasz pakiet sieci społecznych, nie krępuj się pobrać nasze próbki logo sieci społecznych klikając tutaj.

W tym pakiecie logo, znajdziesz przykładowe logo ze wszystkimi formatami plików wymaganych dla sieci społecznych wymienionych powyżej. Zapraszamy do wypróbowania ich na własnych profilach.

Zacznij projektować swoje logo
.

 

Sprawdź nasze inne artykuły

x