Zacznij projektować swoje logo

Profesjonalne wizytówki

Opublikowano: 24/06/2013

profesjonalne wizytówki:

.

Wizytówki są bardzo ważnym narzędziem, jeśli chcesz rozwijać swój biznes, istnieją od dawna, nawet w tych współczesnych czasach, gdzie wszystko staje się coraz bardziej cyfrowe, wizytówki pozostają bardzo użytecznymi narzędziami.

Oto kilka kluczowych punktów, o których należy pamiętać podczas projektowania wizytówek. Po pierwsze, upewnij się, że Twoje wizytówki mają odpowiedni rozmiar: rozmiar portfela jest idealny. Jeśli Twoje wizytówki są zbyt duże, szybko zostaną wyrzucone!

Wybierz projekt wizytówki, który jest jasny i łatwy do odczytania. Chodzi o to, aby przykuć uwagę klienta’jednym spojrzeniem.

Użyj lekkiego stylu bez zbyt wielu kolorów. Upewnij się, że zostawiasz trochę pustego miejsca na swojej wizytówce, abyś mógł napisać na niej informacje w razie potrzeby (przykład: godziny spotkań lub osobista notatka). Ostatni, ale nie najmniej, upewnij się, że wszystkie informacje na karcie jest dokładne i nie ma błędów ortograficznych. Nie ma nic gorszego niż otrzymanie 250 nowych wizytówek, których nie będziesz mógł użyć, ponieważ popełniłeś błąd!

 
Sprawdź nasz szeroki wybór modeli wizytówek!

 

Zacznij projektować swoje logo

 

Sprawdź nasze inne artykuły

x