Zacznij projektować swoje logo

Stwórz logo z abstrakcyjną ikoną

Opublikowano: 03/02/2013
Stwórz logo z abstrakcyjną ikoną

Logotyp jest graficzną reprezentacją Twojej firmy.
Zacznij od określenia swoich celów: Czy chcesz mieć czytelne logo, które będzie zrozumiałe na pierwszy rzut oka? Czy wolisz neutralny i estetyczny efekt? Niezależnie od tego, jakiego stylu szukasz, Logogenie jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.

Mamy ikony pasujące do każdego rodzaju biznesu. Kiedy będziesz gotowy do stworzenia swojego logo, nie krępuj się szukać w innych kategoriach branżowych w naszej bibliotece. Być może znajdziesz inne ciekawe ikony, które będą pasowały do tożsamości Twojej firmy...

Czasami ikona abstrakcyjna może być bardziej oryginalna niż ikona o bardziej klasycznej, figuratywnej formie. Pozwala na zabawę z kształtami i kolorami. Abstract logo designs mają tendencję do obdarzenia bardziej wizjonerski rodzaj działalności. Aby spełnić Twoje abstrakcyjne logo demandes, dodaliśmy wiele “abstrakcyjnych” ikon we wszystkich naszych kategoriach ikon.

Nasi projektanci stworzyli wiele ikon, które mogą odpowiadać firmom z bardzo różnych branż.

Inną zaletą ikon abstrakcyjnych jest to, że nie wychodzą z mody przez lata, bardzo dobrze starzeją się w czasie.

Przez cały czas wiele dużych firm używało abstrakcyjnych ikon do reprezentowania swojej tożsamości korporacyjnej. To jest przypadek z kilku banków, ubezpieczeń i firm usługowych.

Wszystko to zostało powiedziane, abstrakcyjne ikony mają niezaprzeczalne zalety nad symbolicznymi ikonami. Ale, trzeba pamiętać, że te ikony są bardziej skomplikowane i mniej reprezentatywne dla gołego oka.

 

.

Start design your logo now

.
 

Sprawdź nasze inne artykuły

x