Zacznij projektować swoje logo

Jak stworzyć własny znaczek firmowy z logo?

Opublikowano: 12/02/2021

Tutaj w Logogenie, my’odkrywamy nowe przystępne narzędzia dla logo i sukcesu brandingu, abyś mógł je zabrać ze sobą w nowym roku. 

Wielu może być zaskoczonych pomysłem używania znaczków logo dla swojej marki lub firmy, ponieważ znaczki wydają się mieć antyczne implikacje, ale my’jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci, dlaczego są one ważne do rozważenia i jak mogą przynieść Ci więcej biznesu.

 

Czym są niestandardowe pieczątki firmowe z logo?

 

Jeśli’przeszedłeś przez to wcześniej, nie krępuj się pominąć naszych kolejnych punktów. Jeśli pomysł użycia stempli do logo i brandingu jest dla Ciebie nowy, my’jesteśmy tutaj, aby go rozbić. 

We’ll zachować to tak proste, jak niestandardowe narzędzia brandingu stempli są. Mocowanie na niestandardowych stemplach gumowych, które trzymają logo stempla może być dostosowane. Masz do wyboru drewniany uchwyt, samoczynne tuszowanie z wkładem i plastikową podstawą lub z jeszcze większą ilością, spersonalizowanych i unikalnych szczegółów estetycznych. To wszystko zależy od Twojego budżetu i co ważniejsze, co działa najlepiej dla Ciebie. 


Niestandardowa pieczątka firmowa

 

Aplikacja pieczątki z brandingiem Twojej firmy

 

Fun fakt: istnieje mnóstwo zastosowań dla niestandardowych pieczątek z logo! The sky’s the limit z tymi niedrogimi narzędziami. Oto tylko kilka wspólnych zastosowań do rozważenia dla własnych aplikacji. 

 

Stacjonarne


Każda firma w ten czy inny sposób używa stacjonarnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o papier firmowy, koperty, karty, listy powitalne, listy z przypomnieniami, pozdrowienia z wakacji, czy coś zupełnie innego, stemplowanie logo zamiast płacenia za niestandardowe wydruki pozwoli Ci zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy. 

 

Media społecznościowe

 
Wkładki do uchwytów mediów społecznościowych, podobnie jak wizytówki, są uproszczonymi kartami fizycznymi z preferowanymi placówkami mediów społecznościowych, z których korzysta Twoja firma, wraz z Twoim uchwytem lub nazwą użytkownika. Są one świetne do tworzenia sieci i budowania relacji z klientami i klientami. 

 
 

Wizytówki


Zamiast drukować wizytówki masowo i radzić sobie z kosztami i przyszłą możliwością przeprojektowania logo, możesz stworzyć swoje własne z pustymi kartami, w dowolnym kształcie i rozmiarze, który chcesz, i dodać osobisty, niestandardowy dotyk przez stemplowanie logo na. 

Opakowanie


Dostosuj swoje opakowanie, czy to będą torby to-go lub pudełka dla Twojego biznesu kulinarnego lub materiały wysyłkowe dla produktów wysyłanych do klientów, logo wytłoczone na zapewni im, że dbasz o jakość i połączenie z tym, co kochasz robić. Upewnij się, że pamiętasz jak ważne są szczegóły, jeśli chodzi o metki z cenami, instrukcje pielęgnacji i inne teksty informacyjne odnoszące się do Twojej firmy, jak również.

 

Rozdawanie przedmiotów


Czy planujesz rozdawać przedmioty na loterie lub wydarzenia promocyjne, aby wspierać swój biznes? To idealny moment, aby użyć spersonalizowanej pieczątki do stworzenia prezentów na miarę. 


Niestandardowa pieczątka firmowa

 

Jak mogą pieczątki z logo na zamówienie pomóc Twojemu biznesowi

 

Kosztowny


Pieczątki firmowe są znacznie tańsze niż drukowane wizytówki, spersonalizowane materiały marketingowe. Pieczątki logo są w 100% idealne dla małych i średnich firm, dając Ci możliwość stemplowania w podróży i oszczędzania na tych kosztach druku.

 

Podniesiony wygląd


Możemy’podkreślić to wystarczająco: profesjonalne pieczątki logo dodają osobistego dotyku. To stwarza wrażenie, że Twoja firma jest godna zaufania, autentyczna i uczciwa. Zwłaszcza jeśli Twoje wartości są sprzeczne z typową komercyjną i masową produkcją, ważne jest, aby podtrzymać ten wizerunek. 

 

Wzmocnij swoje media społecznościowe 


Personalne, celowe dotknięcia poprzez materiały promocyjne stwarzają więcej możliwości połączenia się z Twoimi następcami na mediach społecznościowych i utrzymania prawdziwego zaangażowania.

 

Wzmocnij rozpoznawalność marki


Niezależnie od tego, w jakim biznesie działasz, rozpoznawalność jest ważna, ponieważ sprawia, że klienci wracają, ponieważ pamiętają Ciebie i to, co robisz, a nie Twoją konkurencję.

 

Niestandardowy znaczek firmowy

 

Dlaczego branding pieczątki jest ważny dla Twojej firmy

 

Jesteś tutaj, ponieważ już zdajesz sobie sprawę, jak ważne są logotypy dla zrównoważonego i udanego biznesu. Mamy świetne zasoby, jak myśleć jak projektant, adaptacja starego logo, i zastosowanie naszego logo maker. 

Szczegółowo, to’jest czas, aby podkreślić dlaczego branding pieczątki jest ważny. 
 

Personalizowane pieczątki dodać wyraźny, bespoke i osobisty dotyk. Jeśli Twoja firma rozwija się na niestandardowych lub ręcznie wykonanych pracach, jest to niezbędne do komunikowania się. To tworzy silniejszą strategię brandingu dla twórców, tych z domowymi, niestandardowymi lub jedynymi w swoim rodzaju produktami.  
 

Jeszcze dalej, to’jest dobrze znany fakt, że szczegóły komunikują opiekę. Dzięki spersonalizowanemu opakowaniu klienci i konsumenci dostrzegą tę troskę. Zamierzasz umieścić na przesyłce pieczątkę swojej firmy? To daje klientom kolejny powód, aby zidentyfikować ją jako coś ważnego, a nie przypadkową lub śmieciową przesyłkę. Twój czas i zasoby idące do wysyłania materiałów promocyjnych przyniesie większe prawdopodobieństwo, że zostanie otwarty, przeczytany i zapamiętany.
 

Custom stamps pozwalają firmie elastyczność umieszczania logo na prawie każdej powierzchni w dowolnym czasie. Obejmuje to scenariusze na miejscu, takie jak rozszerzenie wizytówki w wydarzeniu sieciowym. Jest to super przydatne na konwencjach i seminariach.
 

Na koniec, i co najważniejsze, stemple logo zapewniają bardziej integracyjne sposoby dla małych firm i przedsiębiorców do zbadania brandingu. Ze względu na niski koszt, jaki ponoszą znaczki, to’łatwiejsza inwestycja, aby zrobić, aby wziąć swój biznes do następnego poziomu. 

 

Niestandardowy znaczek firmowy

 

Najlepsze praktyki projektowania pieczątek z logo

 

Zachowaj prostotę


Prostota jest kluczem. Im bardziej chaotyczne jest Twoje logo na pieczątce firmowej, tym więcej miejsca na błędy w obrębie jego zastosowania. Czysty design to design zapadający w pamięć. Ponieważ’będziesz pracował z mniejszym obszarem w ramach gumowego stempla, ważne jest, aby dokładnie przemyśleć każdy aspekt w ramach projektu logo. Nasze narzędzie do tworzenia logo sprawia, że wygodnie jest zbadać te opcje.

 

Utilize negative space


Spatial awareness is another aspect of clean design, where negative space ensures focus and memorability on your company branding. Przestrzeń daje każdemu elementowi w Twoim logo miejsce do oddychania. Dodatkowo pamiętaj, że ta technika projektowania pozwala na wykorzystanie białych przestrzeni w obrębie i pomiędzy literami i obrazami do tworzenia nowych obrazów. It’s helpful to think of negative space within a logo as a secret pocket, allowing you to create graphics, hidden text and additional meaning to your design.

 

Consider the construction of the stamp


What will ensure clean application on your intended items? Upewnij się, że sam projekt pracuje z Tobą, a nie przeciwko Tobie. Rozważ rzeczywistą konstrukcję pieczątki i jak Twoje logo będzie z nią współpracować. 

 

Skup się na typografii


Jeśli wykorzystujesz czcionki w swoim logo, upewnij się, że wzmacnia to ogólny branding i sama czcionka jest czytelna w pieczątce. Unikaj czcionek mniejszych niż 7 punktów, ponieważ cokolwiek mniejszego sprawi, że tekst będzie trudny do odczytania. Czcionki bezszeryfowe, takie jak Arial lub Calibri, są niezawodnymi wyborami pod względem czytelności.

 

Upewnij się, że tożsamość Twojej marki jest silna


Tożsamość marki obejmuje wartości Twojej firmy, persona marki i misję. Ważne jest, aby upewnić się, że są one zgodne z tym, jak przedstawiasz światu swoje usługi lub produkty. Sposób, w jaki wchodzisz w interakcje z klientami, estetyka firmy harmonizująca z powyższymi wartościami oraz emocjonalna esencja produktu lub usługi to ważne i głębokie pytania, które należy zadać podczas tego procesu. Wiedz, kim są twoi klienci: ich demografia, wspólne zainteresowania i jak chcesz, aby współdziałać z marką poza inwestowaniem w cokolwiek robisz. 

...i wreszcie, przejdź do najwyższej jakości możliwe.
Jeśli to możliwe, użyj pliki wektorowe, aby zapewnić najbardziej wyraźny projekt.

 

Niestandardowa pieczątka firmowa

 

Czy niestandardowe pieczątki mogą odegrać dużą rolę w przyszłości stosowania logo?

 

Przy obecnym klimacie wszyscy wiemy, że it’s important to maintain quality while keeping overhead as low as possible. My’jesteśmy wielkim zwolennikiem spersonalizowanych pieczątek, ponieważ zapewniają one rozwiązanie dla obu tych kwestii. Integracyjne strategie brandingowe, aby pomieścić wszystkie przedsięwzięcia biznesowe, są ważne dla sprawiedliwego rynku. 
 

Czy już wyobrażasz sobie, jak będzie wyglądało logo Twojej pieczątki biznesowej? Bez względu na zastosowanie, posiadanie jednego pod ręką będzie dużym ratunkiem.  
 

Mamy’coś jeszcze w pracach! Zwróć uwagę na nasze przyszłe narzędzie do tworzenia pieczątek, gdzie możesz zaprojektować swoje logo i stworzyć własną pieczątkę poprzez Logogenie za jednym zamachem. 

 

Zacznij projektować swoje logo teraz

 

Sprawdź nasze inne artykuły

x