Zacznij projektować swoje logo

Szukasz najlepszego kreatora logo? Zobacz, jak wypada 9 popularnych producentów logo

Opublikowano: 26/06/2020
Kiedy potrzebujesz logo dla swojej marki, twórca logo jest najszybszym, najłatwiejszym sposobem, aby go uzyskać. Ale tak jak wszystko inne w internecie, ty’masz tonę opcji. I dokładnie jak wszystko inne w internecie i na półkach sklepowych, im więcej opcji masz, tym trudniej może być wybrać właściwy. 
 
Przyjrzeliśmy się dokładnie ośmiu najbardziej popularnym kreatorom logo w sieci, aby zobaczyć jak wypadają na tle Logogenie. Przyjrzeliśmy się każdemu logo maker’s proces projektowania, opcje dostosowywania, łatwość użycia i wszelkie punkty wyróżniające, które sprawiają, że jest wyjątkowy wśród wszystkich wyborów you’ve pomóc wybrać jeden pasuje do Twoich potrzeb najlepiej. 
 
 

LogogenieJabłko i rajski ogród
 

Pierwszy, spójrzmy na Logogenie'logo maker. Praca z Logogenie zaczyna się od wprowadzenia firmy’nazwa i tagline i wybierając szablon logo z jednej z naszych wielu opcji. Następnie możesz dostosować każdy element w swoim logo – każdy fragment obrazu, każdy dodatkowy kształt, który dodajesz. Nie ma ograniczeń co do liczby obrazów, które możesz dodać lub liczby kolorów, które możesz użyć w swoim logo. Zrób to tak duże i bombastyczne lub małe i proste, jak twoja marka potrzebuje swojego logo.  
 
I to’jest szybkie. Nie ma’s długi proces info-dumping, nie czeka na clunky AI wygenerować coś dla Ciebie do narzędzia wokół – z Logogenie, masz prawo w i rozpocząć pracę z szablonów od razu. Gdy już jesteś w środku, masz mnóstwo wysokiej jakości opcji ikon i wiele narzędzi do dostosowania ich do logo, które’jest idealne dla Twojej marki. 
 
Gdy już’masz swoje logo, możesz zobaczyć jak wygląda w różnych formatach: Facebook cover image, zdjęcie profilowe, a nawet czarno-białe opcje dla podpisów e-mail i druku. Zbudowany z myślą o użytkowniku, Logogenie’logo maker jest wystarczająco łatwy dla początkujących, aby użyć, ale wystarczająco skomplikowane, aby umożliwić tworzenie naprawdę unikalnych, angażujących logo. 

 


Logogenie w pigułce: 


 

Dużo opcji ikon
Intuicyjny interfejs
Nieograniczone modyfikacje logo
Wyłączne prawa do stworzonego logo
 
 

Wygodny

 
 
.

Jabłko i rajski ogród

 
Hatchful to Shopify’s in-house logo maker, więc jeśli potrzebujesz logo dla swojej witryny Shopify, to’s warto sprawdzić Hatchful dla łatwej integracji. Ale w zależności od tego, ile twórczej kontroli chcesz dla swojego logo, Hatchful może nie być najlepszym twórcą logo dla Ciebie. Czytaj dalej: Jak migrować WooCommerce do Shopify
 
Here’s jak to działa: 
 
1. Zaczynasz od wyboru branży z listy kategorii takich jak moda, technika, usługi i inne 
2. Po wybraniu branży, wybierasz swój styl wizualny z innego zestawu stylów z listy, które obejmują wybory takie jak pogrubienie, elegancki, nowoczesny i vintage
3. Następnie wprowadzasz swoją firmę’nazwę i slogan
4. Następnie wybierasz, gdzie pojawi się logo, np. na wizytówce, w mediach społecznościowych lub na znaku
5. Hit “next” i Ty’jesteś witany z nieskończenie przewijającym się morzem opcji logo wygenerowanych przez Hatchful. Wybierz jedną, a następnie masz możliwość zmiany podstawowych elementów, takich jak kolory i czcionki używane
 
Gdy już’skończysz, możesz pobrać swoje logo i kilka powiązanych aktywów mediów społecznościowych. 

 

Hatchful w skrócie:

 

Program generuje pomysły dla Ciebie
Hatchful tworzy logotypy o rozmiarach specjalnie dla różnych profili mediów społecznościowych, więc nie’musisz przycinać i zmieniać rozmiaru
Użytkownik ma niewielką kontrolę twórczą; Hatchful to raczej wybieranie spośród wygenerowanych opcji i dostosowywanie ich, niż tworzenie logo od podstaw 
Logosy są proste

 

Squarespace Logo MakerJabłko i rajski ogród

 
Squarespace jest najlepiej znany jako platforma, która sprawia, że super łatwo jest stworzyć stronę internetową, nawet jeśli nie masz umiejętności projektowania stron internetowych lub rozwoju. Ale czy wiedziałeś, że oferują również kreator logo?  
 
Oczywiście, że tak. I to’jest tak proste, jak ich twórca stron internetowych. 
 
Robienie logo ze Squarespace zaczyna się od wprowadzenia nazwy firmy. Bardzo następna strona daje możliwość przeszukania bazy danych Squarespace’obrazów, aby znaleźć jeden do pary z nazwą firmy. Wszystkie są dość proste i jednokolorowe; możesz zmienić kolor, ale nie możesz dodać drugiego do swojego obrazu.


 

Squarespace logo maker w pigułce:


 
Mockups logo na koszulce, stronie internetowej i wizytówce bezpośrednio w kreatorze logo
Obrazy są bardzo proste
Tylko jeden obraz na logo
Interfejs nie jest’intuicyjny– it’s not immediately obvious that you have to click on your image to change its color or click your text to change its font
 
 

Marki detalistów
 

 

Apple i rajski ogród

 
 
Tailor Brands’ logo maker rozpoczyna proces od zadania Ci z góry wielu pytań dotyczących Twojego logo. W kolejności są to:
 
1. Twoja firma’nazwa i tagline
2. Rodzaj marki, którą jesteś (bezpośredni sprzedawca, sklep/kawiarnia/restauracja, usługodawca, bloger/influencer, po prostu student pracujący nad projektem szkolnym lub “inny”)
3. Twoja branża
4. Szczegóły dotyczące Państwa działalności
 
Wtedy wybierasz swoje preferencje dotyczące logo, takie jak to, czy wolisz logo z ikoną czy znak słowny oraz kilka słów kluczowych, które opisują Twój ogólny styl. Korzystając z tych informacji, kreator logo generuje dla Ciebie kilka koncepcji. Ale aby wybrać jedną i edytować ją, musisz założyć konto lub zalogować się za pomocą Google lub Facebooka. Nie możesz’przejść dalej, jeśli się nie zarejestrujesz. 
Odkąd’jesteś w stanie wejść w interakcję z logo, wybierasz jedno, a następnie decydujesz, czy lubisz je takie, jakie jest, czy chcesz je zmienić. Jeśli zdecydujesz się go edytować, twoje opcje są dość ograniczone – tylko logo maker’s sugerowane palety kolorów, inny font lub dwa i trzy wybory stylu pierwotnie wybrany. Dostać go do punktu ty’jesteś zadowolony z, kliknij przycisk zakończenia, a następnie wybrać, aby albo pobrać logo lub rozpocząć pracę innych części rozwoju biznesu, jak budowanie witryny lub projektowanie aktywów marki. 
 

 

Tailor Brands w skrócie:

 

 
Mockupy bezpośrednio w kreatorze logo
Prosta integracja z innymi produktami Tailor Brands
Opcje projektowe są ograniczone
Gdy już’masz dobry projekt logo, nie możesz’wrócić i wybrać innego – musisz zacząć od nowa
 

 

GraphicSprings


 

Jabłko i rajski ogród

 
 
GraphicSprings to kolejny z wielu dostępnych dla Ciebie twórców logo. Oto’s scoop: uzyskanie logo z tym jednym isn’t free. 
 
Podobnie jak inni twórcy logo na tej liście, GraphicSprings zaczyna od wygenerowania logo na podstawie Twoich danych. To tylko prosi o dwie rzeczy z góry: nazwa firmy i branży. Gdy już je podasz, otrzymasz strony i strony logo do wyboru. Wybierz ten, który lubisz najbardziej, a następnie dotrzeć do strony pokazującej to logo z nazwą firmy. Na tej stronie możesz dokonać zmian, takich jak dodanie kształtów i swooshes lub zmiana czcionki, w której jest twoja nazwa’s. Gdy już jesteś zadowolony z logo, możesz podejrzeć, jak będzie ono wyglądać na koszulce, stronie internetowej i papierze firmowym. 
 

 

GraphicSprings w skrócie:


 
 
Dużo branż i obrazów do wyboru 
Podglądaj swoje logo na różnych przedmiotach
Nie jest darmowe – najmniej zapłacisz za logo GraphicSprings 19,99 USD
Obrazy mają charakter clip artu
 

 

Twórca logo
 

 

Jabłko i rajski ogród

 
 
Designhill obiecuje profesjonalne logo wygenerowane przez AI w ciągu kilku minut. Oto’jak to działa: 
 
1. Wprowadź nazwę swojej firmy
2. Wybierz pięć lub więcej stylów logo ze strony pokazującej wiele opcji 
3. Wybierz trzy kolory do wykorzystania w logo
4. Wprowadź swój tagline, wybierz branżę i wybierz budżet
5. Wybierz do pięciu ikon do wykorzystania w logo
 
AI generuje wiele logo na podstawie wszystkich informacji, które podałeś i od tego momentu musisz zarejestrować się na koncie Designhill, jeśli’chciałbyś kontynuować. 
 
Wybierz jedno z logo i’zostaniesz przeniesiony do interfejsu kreatora logo, gdzie możesz zmienić elementy projektu, takie jak czcionka, paleta kolorów i ogólny układ logo. Przewiń w dół i you’ll zobaczyć makiety logo w różnych miejscach, takich jak na torbie kawy, t-shirt, papeterii i znak zewnętrzny. Jeśli’jesteś zadowolony z logo i chcesz je wykorzystać, to’musisz je kupić. 
 
Alternatywnie, możesz zbudować swoje logo “od zera”, dostosowując jeden z szablonów logo Designhill’i ta opcja działa podobnie do innych twórców logo dostępnych online. 
 

 

Designhill w skrócie:


 
 
AI generuje dla Ciebie logo na podstawie konkretnych preferencji
Dużo opcji projektowania
Musisz utworzyć konto, aby przejść dalej poza pewien punkt w procesie projektowania
 

 

Ucraft


 

Jabłko i rajski ogród

 
 
Ucraft to kolejna strona internetowa, która oferuje darmowy, prosty kreator stron internetowych. I tak jak kilka innych budowniczych stron internetowych, które my’omówiliśmy, Ucraft oferuje kreator logo. 
 
Ucraft’s logo maker ma interfejs "przeciągnij i upuść", w którym możesz wybrać kształty i ikony dla swojego logo i sparować je z tekstem. Nie byliśmy w stanie znaleźć sposobu na zmianę czcionki tekstu, a znalezienie sposobu na zmianę ikony, kształtu lub koloru tekstu nie było oczywiste.
 
Podobnie jak kilku innych twórców logo my’ve omówione, Ucraft pokazuje twoje logo na przedmiotach takich jak wizytówka, tshirt i strona internetowa. A jeśli zdecydujesz się zbudować swoją stronę internetową z Ucraft, możesz upuścić swoje logo bezpośrednio do projektu. 
 

 

Ucraft w pigułce:


 
 
Możesz użyć do pięciu ikon (i pięciu kształtów, i pięciu fragmentów tekstu) w swoim logo, co jest więcej niż pozwala wielu innych twórców logo
Brak wskazówek – jeśli chodzi o zorientowanie się, jak używać kreatora logo, jesteś sam
Wybór ikon jest dość ograniczony
 

 

LogoGarden
 

 

Jabłko i rajski ogród

 
 
W przypadku LogoGarden, masz dwie opcje uzyskania logo: projektowanie go samodzielnie lub posiadanie jednego zaprojektowanego dla Ciebie. Jeśli wybierzesz, aby ktoś z ich zespołu projektowego stworzył twoje logo, będzie to kosztować 39 USD i ty’będziesz miał swoje logo w ciągu jednego dnia roboczego. 
 
Jeśli zdecydujesz się zaprojektować logo samodzielnie, you’are taken to a logo maker that has a very similar feel to most other online logo makers. Wybierasz z zestawu ikon, zmieniasz jego kolor, dodajesz swój tekst i dodajesz niestandardowe szczegóły projektu, aby logo było Twoje własne. 
 
Bezpośrednio pod interfejsem twórcy logo znajdują się krótkie filmy dotyczące wykonywania zadań w nim, takich jak edycja tekstu’czcionki i dostosowywanie wybranego symbolu. Pod nimi LogoGarden udostępnia FAQ. 
 

 

LogoGarden w skrócie:


 
 
Masz możliwość zaprojektowania logo samodzielnie lub zlecić jego zaprojektowanie profesjonaliście 
Więcej opcji czcionek i dostosowywania niż oferuje wielu innych twórców logo
You’re limited to one color per symbol
Tylko jeden symbol na logo
 

 

Generator Logo Hipster
 

 

Jabłko i rajski ogród

 
 
Jak sama nazwa wskazuje, Hipster Logo Generator robi jedną rzecz: generuje hipsterskie logo. 
Znasz ten typ. Skrzyżowane strzałki z inicjałami w pustych przestrzeniach między nimi. Kształty odznaki. Inicjały i daty założenia firmy. Praca z nim jest w rzeczywistości dużo zabawy (unironically?), a kiedy’jesteś gotowy, Hipster Logo Generator ocenia twój projekt na jego Hipstometer. 
 
Jeśli chcesz mieć hipsterskie logo, dostaniesz je tutaj. Ale pamiętaj, że Hipster Logo Generator’s options are limited to stereotypically “hipster logo” images. Więc jeśli’jesteś po coś poza tym pudełkiem, nie znajdziesz go tutaj. 
 

 

Hipster Logo Generator w pigułce:


 
 
Łatwy w użyciu
Obrazy i opcje są bardzo niszowe
Ikony i obrazy są bardzo ograniczone
 

 

The Logogenie Design Challenge
 

 

Logogenie’trzecia generacja darmowego kreatora logo pozwala na określenie Twojej firmy’branży i preferowanego rodzaju czcionki. Poprzez trzy kroki, możesz spersonalizować swoje logo poprzez nazwę firmy i linię bazową, lub slogan. Pierwszy krok: wprowadź szczegóły dotyczące firmy. Wybór branży ma szeroki zakres, w tym budownictwo, moda, technologia, wellness, żywność, transport i inne. Krok drugi: wybierz szablon logo. Dostępne są setki, a po dokonaniu wyboru możesz podejrzeć i pobrać. Dostosowanie do potrzeb klienta odbywa się poprzez nieograniczone modyfikacje. Układ, paleta kolorów, czcionki i symbole mogą być zmienione. Krok trzeci: udostępniany jest plik do pobrania w wysokiej rozdzielczości i w wielu formatach. Projekt logo jest kompatybilny z programami, takimi jak Adobe Illustrator i Photoshop. 

 

Twórca logo Logogenie

Kapital: Zaprojektuj własne logo za pomocą kreatora logo Logogenie
 

Projektowanie logo jest łatwe dzięki przejrzystym zakładkom po lewej stronie, z opcjami dalszego projektowania poprzez ikony, szczegóły i symbole, palety kolorów i rozmieszczenie. Logogenie’s łatwe w użyciu “undo” i “redo” opcje po lewej stronie pozwalają na szerokie eksperymenty. Istnieją nowe opcje, takie jak opcja sieci społecznych, zmiana rozmiaru dla określonych platform społecznych i łatwiejszego brandingu, a także opcja wyłączności, która daje prawa i oferty kontraktowe do praw autorskich. 

Po prawej stronie, pomocne “recenter” narzędzie jest tam, aby utrzymać wszystko wyrównane, jeśli zdecydujesz się to zrobić. Obok “recenter” narzędzia, można znaleźć “pomoc” opcję, gdzie wszystkie filmy instruktażowe są łatwo dostępne, aby pomóc w pytaniach, które mogą pojawić się podczas procesu projektowania. Wśród filmów, jest szybkie wprowadzenie, jak korzystać z Logogenie’narzędzia projektowania. Filmy wyjaśniają również, jak modyfikować tekst, stosować odpowiednie kolory i gradienty oraz wskazówki dotyczące włączenia specjalnych szczegółów do projektu logo.

Czat online jest dostępny w każdej chwili, jeśli masz pytania dotyczące tej części gry. Miłej zabawy! 
 

Zacznij projektować swoje logo
 

 

Sprawdź nasze inne artykuły

x