Zacznij projektować swoje logo

Tworzenie wizytówek online

Opublikowano: 28/01/2013
Tworzenie wizytówek online

Wizytówki to kieszonkowe dokumenty papierowe, na których umieszcza się informacje o firmie (nazwa, adres, telefon, e-mail, itd...). Te karty pozwalają Twoim klientom mieć wszystkie informacje o firmie w jednym kompaktowym formacie, który może być przechowywany w portfelu lub w uchwytach na karty.

.

Karty biznesowe istnieją od spokojnego czasu i ewoluowały przez lata. Można znaleźć różne kształty i style wizytówek. Profesjonaliści zwykle używają klasycznych modeli wizytówek bez wielu kolorów i prostego projektu. Można również znaleźć specjalne papiery (teksturowane i / lub papiery z recyklingu na przykład), plastikowe formaty i tak dalej.

W dzisiejszych czasach wizytówki stają się niezwykle zaawansowane technologicznie, można znaleźć interaktywne wizytówki USB, wizytówki z kodem QR (kod kreskowy osadzony na wizytówce, który można zeskanować za pomocą urządzenia mobilnego, co umożliwia dostęp do innych interaktywnych mediów). Te wizytówki przyszłości pozwalają firmom przesunąć zwykłą wizytówkę na inny poziom.

Podsumowanie jest takie: Gdziekolwiek jesteś, wizytówka jest niezbędnym elementem do promocji Twojej firmy. Jeśli jesteś zawsze w ruchu dla swojej pracy, wizytówka jest koniecznością!
 

Start design your logo now

.
 
 

Sprawdź nasze inne artykuły

x