Zacznij projektować swoje logo

Zalety projektowania logo online

Opublikowano: 13/12/2017

Jakie są zalety projektowania logo online? Oto garść ciekawych faktów na temat do-it-yourself zjawisko projektowania logo, który uderza w sieci i dlaczego powinieneś być oprócz niego!
 

Zaprojektowanie logo nie jest’bardzo trudne. Masz 3 podstawowe metody, aby uzyskać to zrobić! Pierwsza metoda jest uzyskanie go zlecić przez projektanta grafiki lub agencji internetowej. Drugą jest użycie jednego z kursy logo, aby uzyskać logo poprzez crowdsourcing. A trzeci (najbardziej popularny obecnie) to sposób na majsterkowanie, który polega na wykorzystaniu online do samodzielnego zaprojektowania logo.

Ta opcja jest o tyle ciekawa, że są mniejsze zobowiązania finansowe i nie jesteś zależny od zewnętrznego usługodawcy. Masz całkowitą kontrolę nad procesem projektowania logo i otrzymujesz swoje logo naprawdę szybko.Rozpocznij projektowanie logo

Tutaj’kilka ciekawostek o projektowaniu logo online:

 

Speed

 

W przypadku twórców logo online, czas potrzebny na pobranie logo zależy od tego, jak długo zajmie Ci jego zaprojektowanie! Większość producentów logo ma bardzo prosty proces projektowania, który zajmuje tylko około 15 minut, aby zakończyć (Wszystko zależy od tego, jak bardzo zwracasz uwagę na szczegóły). Proces projektowania jest zazwyczaj podzielony na trzy etapy:

 

1. Wprowadzanie danych firmy: Będziesz musiał wprowadzić nazwę swojej firmy, linię bazową (jeśli ją masz) oraz branżę. Te trzy kluczowe elementy zadecydują o tym, jakie informacje będą wyświetlane na Twoim logo i jaką ikonę logo producent logo zaproponuje Ci.

 

2. Wybór szablonu logo:Następnym krokiem jest wybór szablonu logo. Większość producentów logo zaoferuje Ci szeroki wybór gotowych szablonów logo w oparciu o informacje o Twojej firmie.

 

3. Dostosowanie logo: Tutaj zaczyna się zabawa! Możesz użyć przyjaznych dla użytkownika narzędzi online, aby dostosować kolory, czcionki, układ logo i wiele więcej.


Kreatywność

 

Ciekawą rzeczą w przypadku twórców logo online jest to, że nie masz żadnych granic! Kiedy już’wybierzesz szablon logo, możesz zrobić całkiem sporo, co tylko chcesz. Większość witryn projektowania logo mają bardzo łatwe narzędzia do wykorzystania, które pozwolą Ci tweak, dostosować i dostosować logo do swoich potrzeb. Niektórzy twórcy logo, jak Logogenie, mają ciekawe narzędzia, które pozwalają na zabawę z różnymi stylami logo. W tym twórcy logo możesz wybrać logo oparte na kształcie, tekście lub ikonie.

Efektywność

 

Większość twórców logo ma setki szablonów logo do wyboru. Jeśli don’t znaleźć nic interesującego, można łatwo przeglądać na innych stronach, aż znajdziesz coś, co lubisz. Nie masz żadnych zobowiązań finansowych do podjęcia i nie będziesz’tracić dużo czasu, jeśli nie’znaleźć to, co chcesz. Dobrzy twórcy logo pozwolą Ci wybrać z zestawu parametrów, aby przefiltrować szablony logo i zaoferować Ci coś, co odpowiada Twojej działalności.

 

Kontrola

 

Jako że to Ty projektujesz logo, masz pełną kontrolę nad całym procesem projektowania. Kontrola nad projektem logo jest bardzo ważna, ponieważ pozwala zyskać na efektywności i czasie. Większość stron będzie miała proces krok po kroku, który pomoże Ci po drodze. Zrozumienie jak działają narzędzia jest zazwyczaj bardzo proste i nie potrzebujesz żadnych specjalnych zestawów umiejętności. Wszystko jest zapisywane na Twoim koncie użytkownika, jeśli potrzebujesz wprowadzić poprawki do swojego logo, możesz to zrobić ze swojego konta użytkownika (większość producentów logo oferuje nieograniczone modyfikacje). Piękno tego rodzaju systemu polega na tym, że wszelkie wprowadzone zmiany są natychmiastowe i możesz pobrać swoje poprawione logo od razu ze swojego konta.

 

Wygoda

 

W przypadku większości producentów logo, Twoje informacje, logo i inne produkty są zapisywane na Twoim koncie. W każdej chwili możesz pobrać swoje pliki. To’nie jest jak uzyskanie logo zaprojektowane przez zewnętrzne źródło, gdzie trzeba biegać wokół wysyłania e-maili czekając na projektanta do odpowiedzi. Poza tym, że jest to bardzo praktyczne, większość projektantów logo oferuje usługi poboczne, takie jak produkty piśmiennicze (wizytówki, papier firmowy, koszulki, itp…). Zazwyczaj można zaprojektować produkty online przy użyciu logo, informacji o firmie i kodów kolorów i wydrukować je bezpośrednio przez stronę.
 

 

Rozpocznij projektowanie logo


 

Sprawdź nasze inne artykuły

x