Zacznij projektować swoje logo

Zmierz oglądalność swojej witryny

Opublikowano: 19/10/2015

Zmierz swoją witrynę’publiczność

 

Ile osób odwiedza Twoją stronę? Skąd pochodzą? Co robią? AFS Analytics odpowiada na te pytania i wiele więcej!

.

Zawodne i łatwe w użyciu rozwiązanie

Z AFS Analytics, możesz analizować zachowanie odwiedzających i zrozumieć, jak poprawić i zmodyfikować zawartość swojej strony, aby uzyskać większy ruch.

Raport "Right Now" pozwala na wizualizację w czasie rzeczywistym aktywności i zachowań osób, które aktualnie odwiedzają Twoją stronę.

AFS Web Analytics oferuje również zaawansowaną usługę subskrypcji dla tych, którzy chcą uzyskać uzupełniające analizy i raporty PDF wysyłane do nich automatycznie.


Niezwykła wydajność:

AFS Analytics został opracowany w celu zapewnienia najlepszej możliwej wydajności przy użyciu wielu technologii, takich jak HTML5, AJAX i LiveDisplay. AFS Analytics jest umieszczony na najnowszych, potężnych serwerach i zapewnia wyjątkową niezawodność.


Łatwy w instalacji i niewidoczny:

Instalacja AFS Analytics jest bardzo prosta; wystarczy dodać kilka linii kodu HTML na stronach Twojej witryny. AFS Analytics dostarcza również przewodniki wyjaśniające, krok po kroku, instalację kodu na różnych systemach CMS lub narzędziach do budowania stron internetowych.

Dla stron zaprojektowanych za pomocą WordPressa, dostępna jest wtyczka AFS Wordpress analytics która umożliwia łatwą instalację i w ciągu kilku sekund, kod jest zainstalowany na Twoim blogu.

Na stronach internetowych’logo AFS Analytics może być wyświetlane lub niewidoczne w zależności od potrzeb.


Świetna alternatywa dla Twojego obecnego narzędzia do pomiaru ruchu

AFS Analytics pomoże Ci poprawić ruch na stronie i zrozumieć zachowanie odwiedzających. AFS Analytics jest poważną alternatywą dla Google Analytics i z pewnością jest niezbędnym dodatkiem do Twojego obecnego narzędzia do pomiaru ruchu.

Sprawdź nasze inne artykuły

x