Potrzebujesz szybko zaprojektować logo?
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zaprojektuj logo online w zaledwie kilka minut
i pobierz swoje pliki graficzne w wysokiej rozdzielczości ze swojego konta użytkownika!
.
Projekt logo: Turystyka, pensjonat, wypoczynek
Stwórz logo Turystyka, pensjonat, wypoczynek w ciągu zaledwie kilku minut dzięki kreatorowi logo Logogenie. Tworząc swoje logo Turystyka, pensjonat, wypoczynek, będziesz mógł wybrać spośród wielu ikon logo i czcionek (nazwa firmy, slogan...)

. Stwórz swoje logo Turystyka, pensjonat, wypoczynek w trzech prostych krokach!

Krok 1 : Wpisz nazwę swojej firmy (nazwa Twojej firmy pojawi się obok wybranej ikony).

Krok 2 : Wybierz swoją ikonę. Będziesz mógł wybrać z szerokiej gamy ikon przefiltrowanych przez domenę biznesową (np. Turystyka, pensjonat, wypoczynek). Wybierz ikonę, która najlepiej pasuje do Twojego logo Turystyka, pensjonat, wypoczynek.

Krok 3 : Last but not least, wybierz swoje wykończenie. W trzecim kroku będziesz mógł wybrać jeden z wielu efektów (błyszczące efekty, cienie, itd...), które zastosujesz do swojego projektu logo. Efekty te pozwalają na dostosowanie logo w pełni i dodać dodatkowy stylowy efekt.

Możesz również zmienić kolory swojej ikony za pomocą narzędzia colorpicker. Każda część Twojej ikony może być modyfikowana, aby kompozycja logo była jak najbardziej unikalna i oryginalna.

Efekty takie jak : Drop shadows, fadings, glow effects... nadają Twojemu logo Turystyka, pensjonat, wypoczynek większej objętości.

referencje klientów & projekty generatora logo

The
« Awesome logo design system, i love fakt, że twoje kolory i teksty są już wszystkie dostosowane do Ciebie, to jest taki postęp w projektowaniu logo online »
AAYUSH & BROTHERS
« Wygląda to niesamowicie cudownie! Teraz to rozumiem! Ten plik jest przezroczysty i wygląda niesamowicie cudownie na moim czarnym tle! Jeszcze raz dzięki! »
Dolina IT
« doskonałe usługi logo, miałem problem z moim logo, zrobiłem błąd ortograficzny, zmodyfikowali dla mnie teksty naprawdę szybko! »
Zielony zakAtek
« Doskonała strona do tworzenia czystych, profesjonalnych logotypów online! »
Whale Masters
« Świetna usługa! Nasza grupa społeczna jest szczęśliwa, że ma dobrej jakości Logo do wykorzystania na naszych ulotkach i mediach społecznościowych. Dziękujemy! »
Sai enterprises
« Szukałem niezawodnej strony do tworzenia logo online przez jakiś czas. Logogenie jest naprawdę łatwe w użyciu, a loga są bardzo designerskie, w przeciwieństwie do większości innych stron. »
x