Potrzebujesz szybko zaprojektować logo?
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zaprojektuj logo online w zaledwie kilka minut
i pobierz swoje pliki graficzne w wysokiej rozdzielczości ze swojego konta użytkownika!
.
Projekt logo: IT, high-tech, networking
Stwórz logo IT, high-tech, networking w ciągu zaledwie kilku minut dzięki kreatorowi logo Logogenie. Tworząc swoje logo IT, high-tech, networking, będziesz mógł wybrać spośród wielu ikon logo i czcionek (nazwa firmy, slogan...)

. Stwórz swoje logo IT, high-tech, networking w trzech prostych krokach!

Krok 1 : Wpisz nazwę swojej firmy (nazwa Twojej firmy pojawi się obok wybranej ikony).

Krok 2 : Wybierz swoją ikonę. Będziesz mógł wybrać z szerokiej gamy ikon przefiltrowanych przez domenę biznesową (np. IT, high-tech, networking). Wybierz ikonę, która najlepiej pasuje do Twojego logo IT, high-tech, networking.

Krok 3 : Last but not least, wybierz swoje wykończenie. W trzecim kroku będziesz mógł wybrać jeden z wielu efektów (błyszczące efekty, cienie, itd...), które zastosujesz do swojego projektu logo. Efekty te pozwalają na dostosowanie logo w pełni i dodać dodatkowy stylowy efekt.

Możesz również zmienić kolory swojej ikony za pomocą narzędzia colorpicker. Każda część Twojej ikony może być modyfikowana, aby kompozycja logo była jak najbardziej unikalna i oryginalna.

Efekty takie jak : Drop shadows, fadings, glow effects... nadają Twojemu logo IT, high-tech, networking większej objętości.

referencje klientów & projekty generatora logo

ARTWORK
« Fantastyczne narzędzie do projektowania logo. dzięki tutorialom udało mi się zrobić fajne, stylowe logo w kilka minut. Dzięki za świetną obsługę logo, »
Kurd
« Doskonała strona do projektowania logo online dla osób, które szukają czegoś prostego i kreatywnego, dziękuję za świetny serwis! »
Farhad M
Almar Engineering
« Jesteście najwspanialsi, Wielkie dzięki za to wspaniałe logo. Narzędzia są po prostu niesamowite, zdecydowanie polecam tę stronę dla ludzi, którzy potrzebują szybkich logo »
Zexa
« Naprawdę systemy projektowania logo dla klientów. Cieszę się, że znalazłam tę stronę, przez jakiś czas szukałam logo. Plusem tutaj jest to, że projektujesz i dostajesz od razu dostarczone »
VARCHIKA E-MITRA RS-CIT CENTER
« Fajna strona, ładne projekty logo firm, świetna obsługa! Narzędzia do projektowania logo online są łatwe i bardzo skuteczne w obsłudze. »
SERWIS
« świetny program do tworzenia wysokiej jakości logotypów biznesowych online! polecam »
x