Potrzebujesz szybko zaprojektować logo?
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zaprojektuj logo online w zaledwie kilka minut
i pobierz swoje pliki graficzne w wysokiej rozdzielczości ze swojego konta użytkownika!
.
Projekt logo: Moda, tekstylia
Stwórz logo Moda, tekstylia w ciągu zaledwie kilku minut dzięki kreatorowi logo Logogenie. Tworząc swoje logo Moda, tekstylia, będziesz mógł wybrać spośród wielu ikon logo i czcionek (nazwa firmy, slogan...)

. Stwórz swoje logo Moda, tekstylia w trzech prostych krokach!

Krok 1 : Wpisz nazwę swojej firmy (nazwa Twojej firmy pojawi się obok wybranej ikony).

Krok 2 : Wybierz swoją ikonę. Będziesz mógł wybrać z szerokiej gamy ikon przefiltrowanych przez domenę biznesową (np. Moda, tekstylia). Wybierz ikonę, która najlepiej pasuje do Twojego logo Moda, tekstylia.

Krok 3 : Last but not least, wybierz swoje wykończenie. W trzecim kroku będziesz mógł wybrać jeden z wielu efektów (błyszczące efekty, cienie, itd...), które zastosujesz do swojego projektu logo. Efekty te pozwalają na dostosowanie logo w pełni i dodać dodatkowy stylowy efekt.

Możesz również zmienić kolory swojej ikony za pomocą narzędzia colorpicker. Każda część Twojej ikony może być modyfikowana, aby kompozycja logo była jak najbardziej unikalna i oryginalna.

Efekty takie jak : Drop shadows, fadings, glow effects... nadają Twojemu logo Moda, tekstylia większej objętości.

referencje klientów & projekty generatora logo

ARTWORK
« Fantastyczne narzędzie do projektowania logo. dzięki tutorialom udało mi się zrobić fajne, stylowe logo w kilka minut. Dzięki za świetną obsługę logo, »
DELMAN
« Bardzo fajne narzędzie do projektowania logo, które oferujecie. Łatwy do tworzenia, proste, ale dobre. Będę def rozprzestrzeniać słowo o tej niesamowitej usługi online, wszystko co najlepsze, Dzięki! »
Mushi Shop
« To było takie proste! Dziękuję bardzo za to wspaniałe logo! Jesteśmy bardzo podekscytowani ładowaniem logo do naszej nowej strony, Będziemy polecać stronę ludziom wokół mnie, Najlepiej »
Zehreela
« Kreatywna, szybka i intuicyjna strona! Bardzo się cieszę, że znalazłam tę stronę z projektami logo, bo od jakiegoś czasu szukałam projektu logo zjazdu online. »
alotus
« Takie łatwe i kreatywne narzędzie do projektowania, sprawdziłem inne usługi projektowania logo online i ten zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych! »
polkaBHP
« Świetne ikony logo, świetne narzędzia do projektowania logo online, dzięki za ten fajny serwis. »
x